Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Savet oko trudnu gupi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
mangaboy
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2014
Poruke: 89
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Apr 10, 2014 1:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,

Kao što naslov kaže imam trudnu gupi kojoj je sa zadnje strane stomaka bukvalno vide oci od malaca. Problem je pošto u akvarijum, pored gupika imam i skalare i barbuse tako da će mlađ sigurno da bude pojedena, ako se okoti u akvarijumu. Pitanje je da li mogu da je prebacim u spoljašnji filter i da li će joj tu biti ok? Pitam ovo pošto sam na forumu čitao da su ljudima uginjavale ribice kada ih stave u mrestilic, kao spoljašnju, tako i onu unutar akvarijuma. Još jedan problem je zato što skoro svi mužijaci nju spopadaju, a ostale ženke maltene i ne primećuju. Ne želim da je posle okota jure i time je ubiju, pa pitam one iskusnije šta je nabolje rešenje.

Da napomene, da je u plani manji akvarijum u kome će biti kozcie i malci, ali ne znam sigurno da li ću njega uzeti sutra ili tipa za 5 dana...

Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Apr 10, 2014 1:08 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Apr 10, 2014 7:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prebaci u filter tu bar nema skalara i barbusa koji bi ih smazali.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
mangaboy
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2014
Poruke: 89
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Apr 10, 2014 11:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok. Hvala. Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mangaboy
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2014
Poruke: 89
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Apr 10, 2014 9:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Haha tek sam sada izvalio da sam napisao "savet oko trudnu gupi" Laughing .
Malo ću da se zanimam sada da pokušam da napravim kotilicu od korpice za kivi, pa ćemo videti kako će to ispasi...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mangaboy
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2014
Poruke: 89
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Apr 10, 2014 10:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Napravljena kotilica Very Happy

Potrebna je jedna korpica od kivija, mrežica za komarce, gumica i pet minuta vremena. Tu ću taman da čuvam malce i kozice dok ne stigne drugi akvarijum Very Happy

Slika sa strane


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potreban savet MilanM Početak u akvaristici 2 Pon Mar 11, 2024 2:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupi gari1809 Tražnja 0 Pet Feb 23, 2024 3:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ostala gupi bez repa, krivac? Maridza Ribe 4 Čet Jun 15, 2023 12:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skotna gupi "gubi ravnotežu" marcus Guppy fun club 0 Ned Feb 12, 2023 3:20 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License