Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Cikliranje i alge.. Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Glavash
Akvarista



Registrovan: 26 Jan 2014
Poruke: 106
Lokacija: Zemun polje

PorukaPoslao: Čet Apr 10, 2014 9:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobio sam akvarijum od 50ak l.Evo danas je 7 dan cikliranja i pojavila mi se zelena cupava alga po unutrasnjem sundjer filteru,a hranu koju sam ubacio(u maloj kolicini)pre dva dana i koja je pala na dno akvarijuma,nije se razlozila vec se oko nje stvorila providna opna?
Pitanje,jel normalno da se pojavi ta alga na sundjer filteru i ako nije sta da radim?
ps. svetlo jos nisam postavio.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Apr 10, 2014 9:38 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Apr 11, 2014 4:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Normalno je da se pojavljuju alge na ne cikliranom akvarijumu, prelistaj malo o cikliranju akvarijuma, o tome je baš dosta detaljno pisano.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početnica, 34L, "smeđe" alg... Bambi Početak u akvaristici 9 Ned Apr 17, 2022 8:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Alge po biljkama Yaesu Biljke 8 Čet Apr 08, 2021 6:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Alge Nemanja21 Početak u akvaristici 7 Sre Dec 09, 2020 11:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bele alge Zelenizeleni Alge 4 Ned Apr 26, 2020 1:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka pomoc oko indetifikacija alge Uros1999 Alge 3 Pet Dec 06, 2019 11:08 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License