Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 rasveta za biljni akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
valtersrbija
Akvarista



Registrovan: 15 Avg 2013
Poruke: 80
Lokacija: SRBIJA ns

PorukaPoslao: Pet Apr 11, 2014 3:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koja mi je adekvatna rasveta za ak. Od 12 l,hteo sam neku koja se okaci na gornje staklo akvarijuma,kolike jacine?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Apr 11, 2014 3:56 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Sijamski_Mrmot
Akvarista



Registrovan: 03 Mar 2014
Poruke: 277
Lokacija: Beograd, Labudovo Brdo

PorukaPoslao: Pet Apr 11, 2014 4:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

12I ?

akosi zaista mislio na 12L, dovoljna je bilo koja lampa od 6W ili T5 mini armatura od 8W (u koju mogu da se ugrade i kvalitetnije sijalice)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
valtersrbija
Akvarista



Registrovan: 15 Avg 2013
Poruke: 80
Lokacija: SRBIJA ns

PorukaPoslao: Pet Apr 11, 2014 4:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jos jedno pitanje da li mi treba grejac ako je temperatura 22 stepena?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
potpis88
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 166
Lokacija: Vlasotince

PorukaPoslao: Pet Apr 11, 2014 5:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bi stavio neki manji grejac da dogura bar do 25 stepena, a opet bolje ti je da stavis grejac jer tako odrzavas konstantnu temperaturu u aq. Stalne varijacije temp dovode do stresa kod ribica a i time do slabljenje imuniteta stp moze da dovede do pomora...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License