Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ishrana riba Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Micko888
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 11 Apr 2014
Poruke: 7

PorukaPoslao: Pet Apr 11, 2014 4:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanima me koja hrana je dobra za ribice, sta bi mi preporucili. Da se izjasnim ja sam lajk sto se tice ove oblasti. Nabavio sam mali akvarium pa planiram da pocnem da gajim ribice. Mozda vremenom ce mi se to svideti pa mozda i prosirim sve to. Za pocetak voleo bih da cujem nekog strucnjaka koju hranu bi mi preporucili?
e da i ovo imam akvarijum mali, nemam opremu to planiram vremenom da ubacujem, koje ribice bi mogle da se drze bez opreme?

Unapred zahvlan za odgovore
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Apr 11, 2014 4:18 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Apr 11, 2014 4:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Micko, imaj milosti, ako nije bar 25l taj akvarijum, i nemas opremu, nemoj bolje nista ni da cuvas, mucices i sebe i ribe ,a to ne zelis...
Evo ti pa procitaj detaljno sa ovog linka:
http://www.akvarijum.org/forum.....t5845.html
Pozdrav! Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Apr 11, 2014 5:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U malom akvarijumu, bez opreme mozes da drzis puzeve i kozice (ali tada moras cesce da menjas vodu). Nemoj ribe.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tiffany
Akvarista



Registrovan: 12 Apr 2014
Poruke: 54
Lokacija: Beograd, Zemun

PorukaPoslao: Sre Apr 16, 2014 5:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja ribice hranim sa

Tetra pro color
Tetra pro algae
Tetra min granules (njih imas da uzmes i u fabrickim kesicama od 15g)

i uzimam tablete Sera spirulina koje se lepe za staklo.

Bebe zivorotki hranim sa Sera mikropan.



Isprobala sam i tablete
Sera O-nip,
fina je


Ali tablete nisu pogodne za manji aq, da znas.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Sre Apr 16, 2014 6:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

veruj mi da ma koliko bio neupucen u "SPORT" a i uskracen budzetom najobicniji filter ce te stajati 10e npr eheim pickup unutrasnji onaj najmanji.
lampu mozes i za deset evra kupiti od 11w novu a akvarijum napraviti ne manji 30x30x30 jer je sve ispod toga mucenje ....
a sa tih 30eura ulaganja imaces i vise od potrebnog....e tada mozes da razmsilsjas o stanovnicima i ishrani....30 eura su box cigara malo skupljih zar ne ?!a naravno da moze sve to i mnogo jeftinije ako se potrudis.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Koja je ovo riba? pubicna__kost Razno 4 Sub Mar 19, 2022 6:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zašto se riba razboli? LouzaWeah Bolest 3 Pon Apr 26, 2021 8:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 40 L akvarijum, savet za broj riba uki01 Ribe 4 Čet Apr 15, 2021 4:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ime riba ? Trifke98 Afrički ciklidi 1 Čet Apr 08, 2021 10:13 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba Milorad Ribe 2 Sub Mar 27, 2021 10:06 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License