Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Na koliko se vremenski platike kote? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Coa'
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 29 Mar 2014
Poruke: 98
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Sre Apr 16, 2014 9:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Otprilike?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Apr 16, 2014 9:10 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Maksimovici
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2013
Poruke: 73
Lokacija: Užice

PorukaPoslao: Sre Apr 16, 2014 9:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

KOd mene je to negde na 27-29 dana, otprilike. Nisam vodio tacnu evidenciju,ali tuda negde se vrti, mozda i dan duze...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sre Apr 16, 2014 10:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

od 29 do 32 dana za vise informacija poslji mi pp ako te nesto zanima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
rayli
Akvarista



Registrovan: 10 Nov 2009
Poruke: 257
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Ned Apr 27, 2014 7:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Po meni oko 29 dana... dan gore dole, bas sam par komada koje su mi bas prepoznatljive vodio evidenciju! Ubacim je popdne u kotilicu, ona se uvece vec okotila Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Malo cudan rep platike Nikollo Ribe 5 Sub Jan 29, 2022 7:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koliko nas ima Wistler94 Razno 0 Sre Sep 23, 2020 12:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka platike gotika Arhiva Malih Oglasa 1 Pet Feb 14, 2020 4:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ancistrusi+platike gotika Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Feb 12, 2020 12:55 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka mrest platike Likan Razmnožavanje 3 Pet Sep 13, 2019 11:18 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License