Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 kanister od burenceta Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Pon Feb 24, 2014 1:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Otvori temu u potraznji pa ce ti mozda i odgovoriti ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Feb 24, 2014 1:26 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

gmilovic
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 25 Feb 2014
Poruke: 8
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 25, 2014 11:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast! Umalo da dam "silne" pare za kf! Ovako cu odmah ujutru ici u nabavku delova za BF 1300 Smile
Genijalno i jednostavno!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Sre Feb 26, 2014 12:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala drago mi je kad se ljudi odlucuju za ovaj projekat.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chavke
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2011
Poruke: 305
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Feb 26, 2014 1:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ekstra ideja, ja sam mislio da ja jedini koristim bure u stanu.
Samo u mom rade filteri rasprsivaci i led rasveta.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
djole-80
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2014
Poruke: 22
Lokacija: beograd,rakovica

PorukaPoslao: Ned Mar 09, 2014 8:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bravo za ideju,jeftino i praktično
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Belja
Akvarista



Registrovan: 22 Mar 2013
Poruke: 35
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Ned Mar 09, 2014 9:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo jedno pitanje sto se tice odrzavanja, na koliko od prilike cistis ceo sistem i kako te za sad sluzi?

I svaka pohvala za patent.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
psyman
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 24 Sep 2013
Poruke: 8

PorukaPoslao: Ned Apr 06, 2014 8:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li zna neko koji je dobar lepak za PE plastiku ako ima dobrog posto se jako tesko lepi.Vecina burica je izradjena od ove vrste plastike.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Iga
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2014
Poruke: 63
Lokacija: BGD-Ada

PorukaPoslao: Sub Apr 19, 2014 12:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pitaj u boljoj farbari za dvokomponentni lepak koji lepi PE, piše na svakom šta lepi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
psyman
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 24 Sep 2013
Poruke: 8

PorukaPoslao: Sub Apr 19, 2014 2:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

[quote="Iga"]Pitaj u boljoj farbari za dvokomponentni lepak koji lepi PE, piše na svakom šta lepi[/qugote]


Retko se nalaze ima svega svega par vrsta. Da li je probao neko da lepi PEHD?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Iga
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2014
Poruke: 63
Lokacija: BGD-Ada

PorukaPoslao: Sub Apr 26, 2014 3:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tigre, koji je promer creva koje si koristio? Kupio sam slavine, rekao bih da su iste kao te tvoje ali kad mi je čovek pokazao crevo koje je isti fi kao vrat slavine, učinilo mi se predebelo pa ga nisam kupio. Crevo koje sam gledao je isto kao tvoje, providno pancirno ali mi se čini na tvojim slikama da je tanje od ovoga što mi je nudio.
Hvala u napred
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
psyman
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 24 Sep 2013
Poruke: 8

PorukaPoslao: Ned Apr 27, 2014 1:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iga ::
Tigre, koji je promer creva koje si koristio? Kupio sam slavine, rekao bih da su iste kao te tvoje ali kad mi je čovek pokazao crevo koje je isti fi kao vrat slavine, učinilo mi se predebelo pa ga nisam kupio. Crevo koje sam gledao je isto kao tvoje, providno pancirno ali mi se čini na tvojim slikama da je tanje od ovoga što mi je nudio.
Hvala u napred

Na te slavine kada se odseku ide 3/4 cola cini mi se. Napravio sam filter sa istim burencetom ali mi pusti na poklopcu posle nekih sat vremena. Stvara se veci pritisak u burencetu cini mi se da su creva problem jer su tanja. Inace ocisti vodu ocas posla Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Iga
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2014
Poruke: 63
Lokacija: BGD-Ada

PorukaPoslao: Ned Apr 27, 2014 1:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nebi trebalo na poklopcu da pušta, ima dihtung unutra. ja pravim od kanalizacione cevi 160 mm jer sam imao cev a gledam sad, skoro sam siguran da je crevo koje mi je nudio prodavac od celog cola...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
psyman
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 24 Sep 2013
Poruke: 8

PorukaPoslao: Ned Apr 27, 2014 2:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja cu nabaviti alu kantu za mleko:)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
blenki
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 58
Lokacija: sombor

PorukaPoslao: Pon Apr 28, 2014 9:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

psyman pazi alu kanta je mozda ok ali vezano sa mojim poslom aluminiski sud koji je u dodiru sa vlagom i vazduhom vremenom da platinastu rdju koja moze da se apsorbuje u vodu. moras paziti da nemas u filteru ni mrvice vazduha, dokle god je alu pod vodom sve je ok ali ako ima vazdusni cep a cistis to jest otvaras ga posle duzeg vremena postoji mogucnos da se pojavi platina. u vodi koju filtriras ima amonijaka idealno za platinu - rdju
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
blenki
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 58
Lokacija: sombor

PorukaPoslao: Pon Apr 28, 2014 9:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

psyman opet ja sad sam video i gore sta te muci. cista fizika pumpa vuce iz burenceta i pravi vakum a ne pritisak vakumom vuce vodu iz aq princip spojenih sudova. curenje na poklopcu je zbog dihtovanja a ne pritiska mozda na hladno ne curi a kad pocne da vrti to jest izjednaci temperatura u burencetu i aq dihtung odradi svoje i pusti malo vode proveri dihtovanje poklopca
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kanister filter od cevi fi 110 Milivoje Lampa Uradi Sam (DIY) 21 Sre Jun 01, 2022 10:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slavina za Atman ef4 kanister filter Zivadin Tražnja 3 Čet Sep 30, 2021 1:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kanister filter curi na slavinama brz... Zivadin Uradi Sam (DIY) 7 Pon Avg 30, 2021 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kanister filter sa grejacem SanjaP Filteri i pumpe 6 Sub Jul 03, 2021 10:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Misljenje o filter materijalu za kani... golff Filteri i pumpe 3 Pet Jul 02, 2021 12:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License