Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Tuzan kraj :( Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ivanmaki
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2014
Poruke: 14
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Apr 20, 2014 5:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svim clanovima ovog foruma,moram ovo da podelim sa vama.Prvi par gupija koje sam kupio cim sam se poceo baviti akvaristikom juce je nazalost uginuo.Muzijaka sam nasao juce ujutru mrtvog na dnu akvarijuma iz cista mira,pre toga se ponasao sasvim normalno,jeo je i plivao kao i sve druge ribice.Njegov par to jest zenka gupi je bila trudna i juce tj.sinoc oko 7 sati je se pocela kotiti u akvarijumu sa svim ostalim ribama .Verovali vi meni ili ne bilo je jako tesko jer se kotila vise od 5 sati.Za to vreme je izbacila 9 malisana od kojih je 6 prezivelo.Iskren da budem bilo je jako kasno nisam mogao vise izdrzati jer sam radio i bio premoren pa sam otisao spavati u nadi da ce kada se ujutru probudim biti sve ok.A onda sok i to veliki,ustanem pridjem akvarijumu i imam sta za videti majka gupi se nabila iza pumpe i tu uginula SadSad Maleni gupi su zivi i zdravi odvojeni od ostalih u mali akvarijum.Jedino mi nije jasno zasto su muzijak i zenka uginuli Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Apr 20, 2014 5:35 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

drinabb
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2013
Poruke: 275
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Ned Apr 20, 2014 8:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze da bude cista slucajnost ali i nemora. Kad si ti podelio evo i ja da kazem za moju zenku gupi kojoj sam pomogao da se izmresti, ima u temi "zapelo na pola puta", ona nije prezivela sledeci mrest. Odvojio sam nju i jos neke, tacno znam da je ona jer sam vrsio selekciju i kad se sledeci put trebala kotiti ubacio sam je u kotilicu, htela je da prsne. Ujutru je nadem mrtvu,malko stisnem i male ilete...nista nije prezivelo.
Nema tu bas nekog pravila, ja mislim. Bitno da nije nista u vodi i da druge zive normalno,nista im ne fali a ove sto su otisle,sta je tu je.
Koje su jos ribice u akvarijumu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ivanmaki
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2014
Poruke: 14
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Apr 20, 2014 10:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od sledecih vrsta imam:1 par ksifo,crne moly,zute moly, jos dva muzijaka gupy i 4 zenke tri koridorasa i jednog ancija Smile Sto se tice tih uginuca zao mi je iskreno jer je to prvi par koji je ubacen u akvarijum,ali dobro sta je tu je kao sto kazes ti idemo dalje..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Corydoras
Akvarista



Registrovan: 17 Jan 2015
Poruke: 74
Lokacija: Sivac

PorukaPoslao: Pet Mar 06, 2015 1:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I meni se ženka noćas ili danas okotila uglavnom kad sam stigao kući uspeo sam jednog malca da spasem dva sam video da su neonke pojele a dali će biti još ili ne pojma nemam ako je bilo više od ova tri onda su neonke dobile extra proteinsku hranu jbg
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka tuzan kraj carpforever Ostali Stanovnici 5 Sub Avg 10, 2013 12:21 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kraj silikonskog creva reventon Uradi Sam (DIY) 11 Pet Mar 29, 2013 3:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Za kraj 2012- Glosso Aq 150l Zhorz Akvarijumi 33 Pon Dec 31, 2012 10:26 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka pocelo.... agde je kraj ???? carpforever Akvarijumi 63 Pon Maj 28, 2012 10:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Kraj takmicenja Bojan Takmičenje 32 Ned Jan 22, 2012 11:13 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License