Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Cene stakla Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Djopa
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2013
Poruke: 113
Lokacija: Vracar, Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 12, 2014 8:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Negde sam na netu nasao da je cena u pancevu za 10 mm obradjeno 2200 sto je skroz ok cena. Ovde su cene blago receno strasne. Ako ljudi koji rade akvarijume pocinju od toga da im za dva kvadrata stakla treba 4500 i za ruke 3000 onda mora da negde ima da se nabavi po ceni od recimo 2000 kvadrat za 8 mm. Ne prave valjda oni staklo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jan 12, 2014 8:51 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Coone97
Akvarista



Registrovan: 04 Feb 2014
Poruke: 54
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Pet Feb 07, 2014 1:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod nas u Vrscu za kvadrat stakla od 6mm uzme 2600-2700 din Smile Ali kod nas ima dosta prevaranata, daju stara stakla od izloga itd.. Najbolje kod staklorezca u skadarskoj ili kd Tute xD ako ikada dodjes u Vs Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
boki 013
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 183
Lokacija: pancevo

PorukaPoslao: Sre Mar 05, 2014 5:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cena 10ke u pancevu 2200din a kantovanje 200din po metru
013/342-445 ovo je broj maloprodaje ako nekog zanima neka druga informacija
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Mar 05, 2014 6:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Boki, Boki...ne ostavljaj brojeve telefona Smile. Nije po pravilima foruma, obrisace ga Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
dulemali99
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Maj 2014
Poruke: 8
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pon Maj 19, 2014 7:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam u planu da kupim novi akvarijum pa ako mi mozete pomoci oko sene ???? Planiram akvarijum dimenzija 90x50x60 a kolika bi debljina stakla trebala da bude???? molim vas trebami odg. sto pre! xD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dulemali99
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Maj 2014
Poruke: 8
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pon Maj 19, 2014 7:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ako neko zna trebami iz NISA cene!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Maj 19, 2014 10:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

10 mm staklo.
A gde uma u Nisu ... morace neko drugi da ti odgoviri.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cokilio
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2013
Poruke: 354
Lokacija: Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Pon Feb 15, 2016 8:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da malo opet ozivimo temu.Posto je Industrija stakla Pancevo otisla pod stecaj nemam vise mogucnosti da dodjem do stakla po neverovatno niskim cenama.

Konkretno potrebna mi je 6-ica staklo pa me interesuje gde moze da se nadje povoljo.Negde mi je neko pomenuo Sabac da je jeftino ali nemam ni kontakt niti naziv firme/radnje.

Da li je neko skoro kupovao staklo 6mm i po kojoj ceni?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wuck0o
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 15 Sep 2016
Poruke: 5
Lokacija: Šabac

PorukaPoslao: Pet Apr 21, 2017 8:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kome treba staklo na veliko ili na malo, nek se javi na pp. Firma iz mog grada (Šapca) radi veleprodaju, mašinsku obradu, bušenje i sve ostalo od stakla. Ne lepe silikonom, mogu da vam zalepe UV lampama (tečno staklo, koliko sam razumeo) ali je toksično u kontaktu sa vodom tako da generalno lepljenje za ove naše potrebe ne dolazi u obzir. Mislim da imaju skoro sve vrste stakla...Ne znam tačno cene, ali sam pričao sa čovekom koji radi kod njih i u suštini im kažete šta kako koliko vam treba i daju vam ponudu/predračun. Može na manje, može na više...uglavnom svi stakloresci iz Šapca uzimaju od njih. Verujem da je i moguća dostava do većih gradova, jer ima brdo kamiona koji se vozikaju tamo amo. Ozbiljna firma, 30+ zaposlenih ljudi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dimenzije stakla za akvarijum Zivadin Uradi Sam (DIY) 7 Uto Jul 20, 2021 10:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cene stakla? AleksandaT90 Ostala oprema 1 Sre Nov 11, 2020 12:41 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka CENA stakla StefanB97 Ostala oprema 2 Čet Feb 28, 2019 1:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako mozemo biti sigurni da stakla/sp... Suncokret Početak u akvaristici 4 Pet Feb 15, 2019 4:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum od 220l sa debljinom stakla... Zivadin Akvarijumi 6 Sub Okt 13, 2018 11:38 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License