Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Razmena Smederevo Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
VURDOK
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2012
Poruke: 275
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Jan 10, 2013 1:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Menjam ancitruse velicine 5,6 cm za ksifo,molly,gupike uglavnom za miroljubive ribice
ponudite preko pp-a


Poslednji izmenio Bojan dana Čet Jan 10, 2013 8:03 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jan 10, 2013 1:34 am Snimi Poruku Nazad na vrh

jecham
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2011
Poruke: 88
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Maj 12, 2013 11:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Menjam valisneriju za puzeve helene ili amazonce.
Moze i za ribice(ancistrusi,muljari, ...)
Ponude preko PP-a
Slavisa
Smederevo
Image


Poslednji izmenio jecham dana Ned Maj 12, 2013 11:04 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Nesa
Akvarista



Registrovan: 02 Nov 2010
Poruke: 92
Lokacija: Beograd-Smederevo

PorukaPoslao: Sre Avg 21, 2013 7:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Poklanjam pogostemon octopus a ako ima neko posten da bi dao nesto u zamenu,prihvaticu ako imam potrebu za tim Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
usdp
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2012
Poruke: 120
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Avg 23, 2013 11:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav sugradjani, menjam pare za kraljevske neonke, spray bar ili biljke, najvise me zanimaju za prednji plan
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
usdp
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2012
Poruke: 120
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Avg 23, 2013 11:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nesa ::
Poklanjam pogostemon octopus a ako ima neko posten da bi dao nesto u zamenu,prihvaticu ako imam potrebu za tim Very Happy

koliko imas te travice?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dimi
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2013
Poruke: 18
Lokacija: smederevo

PorukaPoslao: Uto Jan 14, 2014 2:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jer ima smederevaca ovde??aj de ste ljudi?jer ima neko ciklide da menja ili prodaje ovde u smederevu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jecham
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2011
Poruke: 88
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sub Apr 26, 2014 12:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

visak valisnerije menjam za zivorotke, muljare, ancistruse, helene...
Slavisa
Smederevo
1. lipska
Image


Poslednji izmenio jecham dana Sub Apr 26, 2014 12:19 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Danield




Registrovan: 02 Maj 2014
Poruke: 0

PorukaPoslao: Čet Maj 15, 2014 5:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dimi ::
jer ima smederevaca ovde??aj de ste ljudi?jer ima neko ciklide da menja ili prodaje ovde u smederevu


Ja imam oskare 3kom.velicine 15-17cm.Sta nudis?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dimi
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2013
Poruke: 18
Lokacija: smederevo

PorukaPoslao: Sre Maj 21, 2014 12:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam ciklide...mbuni.ali to nemozes drzati sa oskarima.jedino ako nemas jos neki akvarijum pa da imas posebno afriku a posebno ameriku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jecham
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2011
Poruke: 88
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Feb 02, 2015 12:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

visak valisnerije i ove plivajuce trave,
menjam za kozice, muljare, ancistruse, helene...
Slavisa
Smederevo
1. lipska
Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
cuplinger
Akvarista



Registrovan: 25 Jul 2010
Poruke: 117
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Feb 03, 2015 11:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Menjam Anubije za kraljevske neonke(tetre)
Neki Smederevac ili Smederevka ako ima nek se javi na pp

pozdrav


Poslednji izmenio cuplinger dana Uto Feb 03, 2015 11:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
cuplinger
Akvarista



Registrovan: 25 Jul 2010
Poruke: 117
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Feb 20, 2015 5:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Menjam akvarijum za 150e
Kompletan akvarijum. (biljke, pumpe, filter(u aq iza kamenja) grejač, osvetljenje, bez ribica)
Besplatna dostava za područje Smedereva

sve detalje o akvarijumu mozete viti ovde

Image


Poslednji put izmenio cuplinger dana Pet Feb 20, 2015 5:46 pm, izmenio ukupno 2 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Hasky
Akvarista



Registrovan: 14 Apr 2015
Poruke: 24
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Nov 06, 2016 12:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li ima neko nesto od afrikanera za razmenu ili prodaju (smederevo-bliza okolina)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
StefanB97
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 28 Feb 2019
Poruke: 4

PorukaPoslao: Sub Mar 09, 2019 5:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Menjam 2 KOI sarana beli duzine preko 11-12cm, narandzasto-crni duzine 4-5cm cena je 600rsd licno preuzimanje u Smederevu moze i u BG po dogovoru.

Zamena za rasvetu, biljke, hranljive podloge,.....red sakura kozice... od ribica zamena jedino za borca, oskare ili pirane red belly,... (ne Pacu) + moja doplata.

Moze i zamena za opremu za teraristiku: grejac folije,....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Malina
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2019
Poruke: 117
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2019 7:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pogestemon stellata mi je potrebna.Dogovor za zamenu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Razmena Plivac Razmena 0 Pet Maj 26, 2023 8:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Razmena Beograd Dragan996 Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Dec 02, 2019 9:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka razmena chaosad Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Feb 12, 2019 9:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Razmena NS njanja Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Jan 26, 2019 3:14 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Razmena - Skalari/Biljke Lenji Lisac Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Dec 09, 2017 1:59 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License