Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Crna pozadina za akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
GodFather
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 21 Maj 2014
Poruke: 6
Lokacija: Banovo Brdo / Beograd

PorukaPoslao: Ned Maj 25, 2014 11:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gde moze da se uzme crna pozadina za akvarijum, posto u petshopovima nema?
Da li se lepi sa spoljne ili unutrasnje strane,kako?
Ne znam bas najbolje oko toga Very Happy
Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Maj 25, 2014 11:22 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

crvić
Akvarista



Registrovan: 14 Dec 2013
Poruke: 133
Lokacija: Inđija

PorukaPoslao: Pon Maj 26, 2014 12:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam tamno plavu pozadinu našao u knjižari, verujem da ima u većini knjižara u raznim bojama, pa i u crnim. Pošto je ova folija što sam uzeo samolepljiva, ja sam je zalepio sa zadnje stranje (spoljašnje) i istisnuo malo mehuriće, posle nekog vremena oni sitniji su sami nestali. Možeš i zalepiti sa selotejpom za ćoškove akvarijuma, tako je možeš lakše skinuti ako budeš menjao boju pozadine.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
GodFather
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 21 Maj 2014
Poruke: 6
Lokacija: Banovo Brdo / Beograd

PorukaPoslao: Pon Maj 26, 2014 12:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tako nesto sam i mislio, al tesko zalepiti je, nije velika povrsiana zadnjeg stakla, ali u akvarijumu vec ima vode, kako da izbegnem pojavu mehurica?
hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
AfroDizzyJack
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2014
Poruke: 22
Lokacija: Kula

PorukaPoslao: Pon Maj 26, 2014 6:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lepi lagano i ravnomerno kao kad lepis samolepljive slicice u album Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Stanko79
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2012
Poruke: 92
Lokacija: Beograd, Resnik

PorukaPoslao: Pon Maj 26, 2014 6:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako bas hoces da se cimas sa lepljenjem. Tecnost za sudove razmuti u prskalici za stakla. Naprskas staklo i zalepis foliju, mehurice mozes da istisnes sa recimo kutijom za diskove preko koje ces staviti neku sraru majcu da nebi iscepao foliju. Samo pazi na dve stvari: da ti tecnost za sudove ne udje u akvarijum i kad lepis kreni sa jedne strane i odmah pocni da istiskujes vazduh i ako negde ne ide blago odlepi pa ponovo.

Mada moje misljenje je da je sasvim korektno samo zalepiti sa selotejpom pozadi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
filter
Akvarista



Registrovan: 25 Nov 2012
Poruke: 190
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Maj 26, 2014 8:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao sto ti je Stanko79 rekao, sa prskalicom i deterdzentom. Ali stavi vrlo malo deterdzenta u vodu podsto na nekim folijama hoce da ostane belo da se vidi. Naprskas spoljno staklo, naprskas foliju gde je lepak, postavis na staklo, nacentriras. Nadji neku plocicu, drvenu ili plasticnu, da je tanja, oblozis je krpom i ides redom istiskujes, izbacujes vodu. Ako ti ostane neki mehuric, njega iglom pa istisnes tecnost tom plocicom. A na pp sam ti napisao gde imas veliki izbor te folije. Evo linka sa youtube kako se lepi pravilno.
http://www.youtube.com/watch?v=Rp7xPjN6kJI
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License