Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Zanimljiv oglas :D Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
VeljkoXD
Akvarista



Registrovan: 29 Jun 2011
Poruke: 160
Lokacija: Sombor / Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Maj 26, 2014 7:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao sto naslov kaze,vrsljajuci netom i oglasima naleteo sam na jedan krajnje otkacen i u neku ruku originalan oglas.
Radi se o coveku koji kaze da prodaje "diskuse koji su glupi ko noc",u prvi mah sam pomislio da je neko zaista tako lud i da je okacio tudje slike diskusa,ali kada sam procitao tekst do kraja skontao sam o cemu se radi.

Necu vam reci gde sam naisao na ovaj oglas ali verujte mi na rec da diskusi sa slike izgledaju stvarno savrseno.
Molim administraciju da slobodno obrisu ovu temu i poruku ako nije u skladu sa propisima,jer mi nije u cilju da bilo koga reklamiram,vec da se malo nasmejete Wink

Tekst u opisu oglasa glasi ovako:

"Prodajem ove ribe, ne znam tacan naziv al su glupe ko noc, rekli su mi da su od nekog Dzefri Tanaal al ja gospodina ne poznajem, samo se kriju, retko kad ih vidjam, a i kad uspem da ih vidim na par sekundi uocim neke velike bele tacke i velike rupe u glavi, verovatno su bolesne, par njih mi je uginulo i ostale su tu u akvarijumu verovatno su od njih i ostale zarazene, prodajem ih hitno dok i ove stale ne odu na vecni pokoj, ne jedu nikakvu hranu ma da iskreno im i ne dajem bas cesto, jednom nedeljno, ma da nekad zaboravim pa to gladovanje traje i do mesec dana tako da im je imuni sistem veoma slab, vodu sam sipao kad sam ih doneo pre 7 meseci i jos uvek je nisam menjao, kad bi je zamenio mozda bi ih i vido po nekad, dao bih vam jos neke informacije ali ih stvarno retko kad vidjam tako da ce te ostalo morati sami da vidite Smile))))))))))))))))))) A da sve ovo nije istina pozovite ili licno dodjite i uverite se da su diskusi jednostavno SAVRSENI, i jedni od najboljih u nasim krajevima"
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Maj 26, 2014 7:24 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

cvelegoa
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 222
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Pon Maj 26, 2014 8:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hahahaha
veoma dobar oglas
svaka mu cast
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tealkjaffa
Akvarista



Registrovan: 12 Apr 2014
Poruke: 320
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Maj 26, 2014 8:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hahaha, da procitao sam ga na kup.p. . moja reakcija je bila citam gledam u diskuse, zagledam, citam,opet zagledam, onda mislim pa da svi kazu da za diskuse trebaju posebni parametri vode, onda opet citam i gledam , kad ono dolazim to te recenice i gledam koji kralj (citao sam jedno 10 minuta prvih par recenica) :DDDD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Maj 26, 2014 8:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tekst je smesan ali ribe su savrsene sa slike. To se neko sprda zesce!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Maj 26, 2014 9:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Siguran sam da doticnoj osobi ovo nije prvi oglas, siguran sam da sam vec video slicne. Koliko je ozbiljno ili ne, neka prosude potencijalni kupci.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
srki.acs
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2012
Poruke: 323
Lokacija: Zeleznik

PorukaPoslao: Pon Maj 26, 2014 9:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Originalno nema sta. Bravo

Trebalo bi da mu ponudimo neku sicu da ih se sto pre otarasi.
Ipak im je slab imunitet, da se ne prelade. Laughing Laughing Laughing Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Maj 27, 2014 9:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Video sam sad oglas u orginalnoj verziji. To se neko zaj...
Fotografije su mi poznate ali sad ne mogu da se setim gde sam video jer mislim da to nisu fotografije od riba koje nudi. Kao prvo, u onom akvarijumu sa fotografija, ne znam gde mogu ribe da se sakriju a on pominje da ih ne vidi uopste.
Da nije smesno, bilo bi tuzno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
profiterole
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2013
Poruke: 573
Lokacija: Beograd,Centar

PorukaPoslao: Uto Maj 27, 2014 11:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e to se zove dobar marketing, decko je bas skrenuo paznju na svoj oglas,sto mu je i bila namera pretpostavljam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Jun 12, 2014 8:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je biser NA PRODAJU KOMARAC!!! Very Happy

""Na prodaju komarac Tomi, star oko mesec dana, kod mene je pola meseca, fakticki sam prvi vlasnik. Lak za odrzavanje kroz rupice na poklopcu od folije mu spricem jednom nedeljno sipate 0.002 ml krvi ili mu date hranu u vidu nekog organa (prst i slicno). Jednom dnevno voli da se proseta po dvoristu, ne voli drustvo pa mu nemojte ubacivati druge zivotinje u kucicu. Vrlo je poslusan i voli da se igra. Najvise voli da bezi kroz otvore za vazduh ali mu to ne ide od ruke jer je previse debeo (uhranjen). Prodajem ga iskljucivo zato sto mi treba novac. Zamene za ostale zivotinje me ne interesuju, jedva cu se i od Tomija odvojiti. .. : / ""
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Oglas LED rasveta i moj akvarijum na ... simici789 Rasveta 13 Ned Okt 15, 2017 11:29 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zanimljiv morski akvarijum Anboy Morska Akvaristika 1 Pon Nov 16, 2015 6:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zanimljiv Dokumentarac o CA Ciklidima amsterdamxxx Američki ciklidi 3 Sre Feb 18, 2015 7:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka nestao oglas? vlada33 Obaveštenja 2 Čet Sep 18, 2014 9:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zanimljiv video psyfanky Alge 1 Uto Feb 18, 2014 4:24 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License