Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 odabir hranjljive podloge Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
valtersrbija
Akvarista



Registrovan: 15 Avg 2013
Poruke: 80
Lokacija: SRBIJA ns

PorukaPoslao: Uto Jun 03, 2014 3:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko je potrebno debljine da se stavi hranjljiva podloga i koja je po vama najbolja?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jun 03, 2014 3:14 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Jun 03, 2014 3:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

- Hranljiva podloga u akvarijumu
- Hranljiva podloga-šta izabrati
- Osmokot
Imas dva izbora. Firmirana podloga ili DIY . I jedna i druga imaju svojih mana i prednosti.
Debjina podloge zavisi od tvojih planova i mogucnosti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zicbon92
Akvarista



Registrovan: 14 Jul 2013
Poruke: 88
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jun 03, 2014 6:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koristio sam carobnu zemlju i terra magmu. Sa carobnom je sve bilo idealno, a sa terra magmom sam imao jedan period veliki problem sa algama. Tako da je moja preporuka carobna zemlja. A sto se tice sloja, oko 1cm, vise ne treba...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
valtersrbija
Akvarista



Registrovan: 15 Avg 2013
Poruke: 80
Lokacija: SRBIJA ns

PorukaPoslao: Uto Jun 03, 2014 6:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na linkovima pročitao sam,mislim da ću staviti 1.5cm hranljive,preko toga 4_5cm obicne,akvarijum će biti biljni,pa ću verovatno staviti i osmokot.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cokilio
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2013
Poruke: 354
Lokacija: Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Uto Jun 03, 2014 8:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Budi oprezan sa osmokotom.Nemoj preterivati sa njim jer ces onda imati viska hranljivih materija i bum algi koje ces tesko obuzdati.Ja sam pre da se uzme dobra hranljiva podloga ,zatim postepeno dodavanje prihrane pa tek kasnije ubacivanje osmokota pod koren biljke ako je to potrebno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke bez podloge sloboradov Akvarijumi 4 Sre Maj 03, 2023 1:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko odabira podloge i biljaka Anja96 Podloga 2 Uto Jan 26, 2021 8:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izbor podloge Salvatoree Početak u akvaristici 3 Uto Sep 22, 2020 11:18 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebno par litara podloge Ludwigia Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Dec 15, 2018 9:21 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License