Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 ReefrooM Morski Akvarijum (Reef) 300L Zemun Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vladimir.zivkovic
Slučajni Prolaznik

Registrovan: 09 Jul 2013

PorukaPoslao: Sre Apr 09, 2014 7:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svetlo je na A modu, i to totalno ugaseno od 01h-07h, postepeno penjanje do 50:50 do 12h, tako do 16h, onda postepeno smanjivanje do 23h gde je 00:01 i taj moonlight do 01h.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Sre Apr 09, 2014 7:38 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Laki
Urednik
Urednik

Registrovan: 14 Jan 2014

PorukaPoslao: Sre Apr 09, 2014 8:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da da kapiram...imas samo moonlight na 1% tokom noci pa penjes od ujutru onda postignes tih 40% 40% akos am dobro skapirao igora i popodne spustas....ja drzim isto na a od 20 do 8 pa mi onda od devet do sedam uvece drzi konstantno isto 65 belo 9o plavo i do sad mi idu svi cak i sps raste savrseno al ti pricam o nano lampi od 60w tj jedan modul a u toj od 160w postoje tri celu diskusiju sam zapoceo sa interesovanjem dal moze metar duzine i 50 cm dubine da pokrije sto mi je igor i objasnio.dobra lampa nema sta vredi svake pare samo je garancija koju kinezi daju mala al ovde kad kupis npr u austriji doplatis prodavcu jos 50e i on ti racuna garanciju 3 godine...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vladimir.zivkovic
Slučajni Prolaznik

PorukaPoslao: Sre Apr 09, 2014 8:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlicno je svetlo. Ne znam pod kojim okolnostima bi radilo na 100-100%. Meni je max 50:50, sa mekim po coskovima, LPS na dnu i sredini i za sada dva SPS-a na vrhu kojima odlicno ide.
Aq. je 120, tako da na 100 ne bi imao nikakvih problema.
igoRR
Akvarista

Registrovan: 25 Nov 2011

PorukaPoslao: Sre Apr 09, 2014 9:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na ovom je nastelovan pocetak i kraj,duzina i intenzitet trajanja najaceg svetla a sve ostalo on sam podize i spusta Wink

Sto se tice ovih cena sto si naveo, to je tako u Austriji a i u celoj evropi verovao ili ne kod nas je morska oprema dosta jeftinija jer je malo trziste i cene sam srozao na minimum da bih ga koliko toliko izgradio

Za ovaj aq: o aq i polici da ne pricam jer je to individualno
Povratna pumpa 20e
Grejac 7e
ReefrooM Automatski sistem doziranja je 40-60e
Kompletan prelivni sistem 100e
Streamovi (2kom 110e) sad je jedan wp40 isto 110e
Razor 500e (sad je 480e)
Skimer nac7 (sad je 200e)
Dozirka 4kanala 180e
Kamen svez 13.5e/kg Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
igoRR
Akvarista

PorukaPoslao: Sre Apr 09, 2014 9:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo vlada vec odgovori Very Happy
igoRR
Akvarista

PorukaPoslao: Sre Apr 09, 2014 9:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zivkovicu nisam znao da posecujete i druge akvaristicke forume Smile svaka cast!

Inace gospodin Vladimir Zivkovic je ponosni vlasnik ovog lepotana Smile tako da sve odgovore mozete da dobijete i iz prve ruke Wink
vladimir.zivkovic
Slučajni Prolaznik

PorukaPoslao: Sre Apr 09, 2014 9:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala g-dine IgoRR-e Smile

Posecujem, redovno, doduse retko pisem ali aktivno citam Smile

Kao sto Igor rece, ako koga sta interesuje, bez ustrucavanja.
Laki
Urednik
Urednik

PorukaPoslao: Sre Apr 09, 2014 9:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cekaj igore koliko bi mene kostao npr akvarijum polica sump i cevi od float stakla sa ugradjenom sahtom?pa ako je jeftino ja bih mogao dole da uradim sve to i da mi neko donese preko kombijem brat mi ide skoro svaklog vikenda dole?!mozda bi ovo trebali na pp da pisemo?!
igoRR
Akvarista

PorukaPoslao: Sre Apr 09, 2014 9:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pisi dimenzije pa cu ti sracunati sutra samo treba da znam da li ide rimless ili sa ojacanjima Wink
Laki
Urednik
Urednik

PorukaPoslao: Čet Apr 10, 2014 3:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

100d50v40s displeja float staklo.jos nisam odlucio kako cu sump al najprakticnije mi je jedna komora za slatku vodu komora za medije,komora za skimer i komora za pumpu neznam koliki bi trebao da bude proceni ti.kasna tj polica visine 70.u displeju sahta sa tri cevi ejdna primarna i jedna za slucaj da prva zakaze i povratna cev.jednostavan standardan model.polica u cistoj crnoj boji sad neznam kakve materijale radis.to bi bilo to.
pisao sam ti pp nisi video hvala unapred
Laki
Urednik
Urednik

PorukaPoslao: Čet Apr 10, 2014 3:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne zelim ramove tj ojacanja na akvarijumu,ovde mi treba oko 500 eura za takav
igoRR
Akvarista

PorukaPoslao: Sre Apr 16, 2014 4:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum 100x40x50v rimless 10mm flot obradjen i izbusen lepljen sa transparentnim silikonom (ReefrooM kvalitet izrade) (150e) ReefrooM klasik prelivni sistem i sump (150e), ne bi presli 300e, ako bi isli na jos ozbiljniji prelivni sistem +50e

Polica je jako kompleksna stvar, moze da bude 50e a moze i 500e veruj mi! Za policu mi pusti pm Wink

Poslednji izmenio igoRR dana Sre Apr 16, 2014 4:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
nikouro
Urednik
Urednik

Registrovan: 14 Feb 2010

PorukaPoslao: Sre Jun 04, 2014 1:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Igore, kako se pokazalo osvetljenje ?
Da li korali napreduju ? Da li ima problema sa algama ?
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Gde kupiti akvarijum? Daki99 Početak u akvaristici 4 Sub Avg 04, 2018 6:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 2000L FOWLR morski akvarijum nickname Morski Akvarijumi 23 Pet Avg 03, 2018 11:03 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam akvarijum Nenad1 Početak u akvaristici 20 Uto Jul 24, 2018 2:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke za akvarijum. Podgorica pljevljak Tražnja 0 Čet Jul 12, 2018 4:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Prodajem akvarijum i filter, poklanja... DevilFish Ponuda 0 Sub Jun 30, 2018 2:17 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker