Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Sera fishtamin Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
surcinac
Koristan akvarista



Registrovan: 28 Dec 2011
Poruke: 442
Lokacija: Beograd (Surcin)

PorukaPoslao: Sre Jul 10, 2013 3:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo znaj ,da ziva artemija ,mislim buckana je dosta sitna -odnosno namenjena je mladim ribama (retko ko se upusta u to da podize artemiju ),a zamrznuta su u stvari zmrznute odrasle jedinke ,tako da velika je razlika ,ali sto kazes da ne kvarimo temu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jul 10, 2013 3:03 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

dundee
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 231
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Sre Jul 10, 2013 3:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja se unaprijed izvinjavam sto kvarim temu ali moje pitanje ima dosta slicnosti sa samom temom Very Happy

naime, ima li neko iskustva sa JBLovim Atvitolom?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Moca
Akvarista



Registrovan: 14 Apr 2013
Poruke: 126
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Sre Sep 04, 2013 11:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ostalo je jos par doza Fishtamina ali cu vam ipak sad preneti utiske,kao sto sam i obecao,da ne bih zaboravio:)
Ovako,davao sam im skoro svaki dan uz hranu,a kad zaboravim,sipao sam u vodu,posle gasenja svetla
Nije losa stvar,a posto 15ml traje skoro dva meseca u 160l,nije ni skupo,a ko ima manji ak. onda je besplatno:)
Kazem da nije losa zato sto ipak ne cini cuda.Ja imam tu nesrecu da moram da kupujem ribe u radnji u kojoj ne obracaju paznju na kvalitet pa mi se cesto zalomi neki krs.Zbog njih se i tripujem na ishranu,vitamine itd.
Ne vredi,krs je krs,mozete i da ih spricate opet nece napredovati i ubrzo ce umreti.
A sto se tice dobrih primeraka,cini mi se da dobro reaguju na ovo.Boje su im konstantno
jake,rastu malo brze(Rio tetre su vec duplo vece) i lepo se ponasaju.
Toliko od mene,nadam se da je dovoljno da odlucite da li da im uvedete i ovo u ishranu.
Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
filter
Akvarista



Registrovan: 25 Nov 2012
Poruke: 190
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Jun 04, 2014 8:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da napisem i moje iskustvo o ovom preparatu.
Izgleda da sam previse hranio ribe, ili sta vec. Uglavnom pojavile su se bele tacke po perajima. Nekima jedna, nekima po 2, 3, 5... Na prvi pogled ich. Sutra odem kupim costapur ali ga ne ubacujem. Nisam ubacivao zbog 5 nerita i sto kribovi imaju male, a i nisam bio siguran da li je ich. Sacekam jedan dan da vidim da li ce im se tacke prosiriti po celom telu. Srecom nisu. Pa sam sumljao da li je uopste ich. Vodu sam menjao na 3 dana, smanjio hranu, ali slaba vajda.
I kad sam sinoc po gasenju svetla nakapao fishtamin direktno u vodu po uputstvu... Jutros samo na jednoj tackice ostale. Jutros sam im nakapao na hranu. I sad vidim da su se i na toj jednoj povukle.
Da li je ovaj preparat toliko jak za imunitet ili sam ga ubacio u trenutku kad je sve pocelo da se stabilizuje, ne znam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Hrana za ribe - SERA KOI Professional Gangster Ponuda 0 Ned Nov 15, 2020 10:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Costapur/Baktopur Alexa777 Arhiva Malih Oglasa 3 Uto Okt 09, 2018 10:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Aquatan denza025 Hemija 16 Pet Jun 01, 2018 10:00 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Siporax mboban Arhiva Malih Oglasa 2 Sre Mar 21, 2018 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Siporax Bio Active Proffesional PAN Filteri i pumpe 4 Pon Okt 23, 2017 2:02 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License