Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pond ili to sobno jezerce, sobna fontana... Pitanja Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Pon Jun 23, 2014 3:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zainteresvao sam se za ovaj vid akvaristike evo par snimaka o cemu se radi pa cu da postavim par pitanja....

[youtube] www.youtube.com/watch?v=jj2npKheztw [youtube]

[youtube] www.youtube.com/watch?v=uTg4aEdp7SU [youtube]

e sad prvo pitanje je l ima negde u Srbiji da se kupi ova velika cinija za formiranje ovog kako da ga i nazovem jezerceta? Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jun 23, 2014 3:06 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Pon Jun 23, 2014 3:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam bas najsrecnije okacio linkove ali mogu da se otvore, ako neko bolje zna nek okaci ponovo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
Djopa
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2013
Poruke: 113
Lokacija: Vracar, Beograd

PorukaPoslao: Pon Jun 23, 2014 4:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobro su okaceni linkovi, ja sam isto ovo gledao i trazio, i najslicnije sto sam nasao su one crne kade, za ta jezerca. Ovo jeste lepse, ali nisam nasao nigde jos.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
branko.shane.pavlovic
Akvarista



Registrovan: 06 Jan 2012
Poruke: 75
Lokacija: Vozdovac

PorukaPoslao: Pon Jun 23, 2014 6:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda te crne kade obzidati nekim kamenom ili tako nesto...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djopa
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2013
Poruke: 113
Lokacija: Vracar, Beograd

PorukaPoslao: Pon Jun 23, 2014 7:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo se postavlja pitanje, kako se to zidanje uklapa u unutrasnji prostor. Da je napolju pa i boz pomozi, ali unutra.. Treba mnogo prostora, nece moci da se pomera, sto je problematicno u stanu ili u kuci, veliki krs dok se napravi. Ovo na linku je zamisljeno da bude jednostavno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Pon Jun 23, 2014 7:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moglo bi da se napravi od stiropora pa oblozi necim lepkom za keramiku tako necim pa ofarba spolja, ali to je sve "posao" ove gotove bi bile dobre sad nzm, raspitacu se kod ovih sto drze plastiku i te stvari da nemaju tako nesto slicno, ja imam dosta prostora i znam gde bi se uklopilo u sobi tako da tu nema problema, samo je taj da ga nazovem gotov pond problem Razz Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Pon Jun 23, 2014 7:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Budi ljubazan, pogledaj cenu pa odustani ...

http://store.aquascapeinc.com/.....patio-pond
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
tealkjaffa
Akvarista



Registrovan: 12 Apr 2014
Poruke: 320
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Jun 23, 2014 7:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a jel mozes da napravis skelet od drveta (u obliku kocke) ubacis tu crnu ciniju (to veliko) izrezes gore ivericu i eto malog jezera(sa strane mozes i stiropor pa da nekao ukrasis a moze i tu iverica ), ostace mesta u toj kocki pa ces imati i mesta za filter, mozes da probusis tu kadu pa da nakacis na kanister filter (rupu mozes gde hoces, posto se ne vidi od kocke)

ne znam da li sam bas najbolje objasnio Very Happy nadam se da ste razumeli , ideja mi je kao nekada sto smo imali lavor koji se stavi na postolje pa se umivas https://www.google.rs/search?q=stari+umivaonik&rlz=1C1TGIB_enRS570RS570&es_sm=122&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=k2SoU6rzGe-v7Abjw4GwBw&ved=0CBsQsAQ&biw=1517&bih=714&dpr=0.9#facrc=_&imgrc=YkKQLvWXeo98dM%253A%3BgkAuHB7PhPk3aM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.njuskalo.hr%252Fimage-bigger%252Fstare-stvari%252Fstari-metalni-umivaonik-slika-17339399.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.njuskalo.hr%252Fstare-stvari%252Fstari-metalni-umivaonik-oglas-6338395%3B353%3B463

ovako nesto samo sto bi bilo pri zemlji . ja bih tako uradio samo sa crnom ivericom
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Pon Jun 23, 2014 7:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta je ovo Cvrc? Od cega ga prave kad ovoliko kosta? Od zlata sa elementima platine? Napravis sam to kod kuce za 1000 dindzi sa sve filterom hahaha Very Happy

Skontao sam, samo bi mi ta kadica bila prevelika ovakva velicina i oblik kao na snimku to bi leglo ufff Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pon Jun 23, 2014 7:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bure majstore Smile plastično od 200 litara i iskrojiš ga po volji, napraviš terase, ofarbaš ko Pikaso i eto Smile
Imaš i one velike plastične kontejnere kockaste ako treba velika litraža.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Pon Jun 23, 2014 7:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To ti dodje potpisana slika Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Djopa
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2013
Poruke: 113
Lokacija: Vracar, Beograd

PorukaPoslao: Pon Jun 23, 2014 7:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Verovatno neka kvalitetna grncarija, glina. Ne cudi mnogo ona cena, i kod nas saksije za cvece one najvece od gline ne kostaju manje od 50 evra. Plus je ono dosta vece i drzi vodu. Jos je i negde u americi gde je obicno sve skuplje. Za nas, sirotinju, plastika je, nazalost, jedina opcija.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vule015
Akvarista



Registrovan: 06 Maj 2014
Poruke: 21
Lokacija: Sabac

PorukaPoslao: Pon Jun 23, 2014 8:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.kika.com/rs/katalog.....sija-poly/ evo ako je reklama brisite, ne radim za kiku opusteno Very Happy ima nekoliko velicina i oblika , ovo je srednja velicina ove okrugle... ali imaju i lepu cenu... samo napravis terasu od bilo cega unutar...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tealkjaffa
Akvarista



Registrovan: 12 Apr 2014
Poruke: 320
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Jun 23, 2014 10:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.svijetvode.com/proi.....50-lit-88/
oko 4k din
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djopa
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2013
Poruke: 113
Lokacija: Vracar, Beograd

PorukaPoslao: Uto Jun 24, 2014 1:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vule015 ::
http://www.kika.com/rs/katalog/m/trendovi/bastenski-namestaj-2014/bastenska-dekoracija/19983239/saksija-poly/ evo ako je reklama brisite, ne radim za kiku opusteno Very Happy ima nekoliko velicina i oblika , ovo je srednja velicina ove okrugle... ali imaju i lepu cenu... samo napravis terasu od bilo cega unutar...

7.500 za saksiju? Gde ovi ljudi zive? Shocked
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Vrtno jezerce Drevni Zmaj Uradi Sam (DIY) 1 Čet Jun 23, 2022 1:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nekoliko neobicnih pitanja o koi sara... gazuraz Ribe 2 Ned Apr 17, 2022 10:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početnik sa par pitanja za low tech 50l klicakn Početak u akvaristici 4 Uto Mar 23, 2021 7:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Svetlo u akvarijum i jos par pitanja goran012 Početak u akvaristici 16 Sre Okt 14, 2020 7:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka jezerce od betona, problem Srboljub Vrtna Jezerca 12 Sub Jul 18, 2020 12:52 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License