Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pond ili to sobno jezerce, sobna fontana... Pitanja Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Uto Jun 24, 2014 10:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je kamen koliko vidim ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jun 24, 2014 10:08 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Uto Jun 24, 2014 10:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve je ovo preskupo Sad moracu sam da se igram cini mi se, moracu to da se igram za jedno mesec dana kad prodju ove gluposti oko skole Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Uto Jun 24, 2014 10:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bih rekao da si ti zamenio sta su gluposti Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Sijam king
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 06 Jan 2012
Poruke: 118
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Uto Jun 24, 2014 12:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam citao celu temu ali imam jednu ideju kako ovo moze da se napravi...uzmete plasticnu kadu i nadeblji stirodur koji mozete da nadjetei lepo oblozite time kadicu(nadam se da shvatate kako mislim)i kasnij samo oblagaje lepkom za plocice i napravite onako kao sto se prave DIY 3D pozadine Very Happy
plasticna kada od oko 100l kod mene je 450din
i stirodur nka bude 20e celo pakovanje(mada netrba toliko),lepaak za plocice 400-700din i farbe ako su 500...

lol sad vidim da je neko to vec predlozio.....


Poslednji izmenio Sijam king dana Uto Jun 24, 2014 12:54 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djopa
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2013
Poruke: 113
Lokacija: Vracar, Beograd

PorukaPoslao: Uto Jun 24, 2014 2:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cvrc ::
Ja bih rekao da si ti zamenio sta su gluposti Razz

Definitivno Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Uto Jun 24, 2014 3:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hahahahaha akvaristika prioritet salim se Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Vrtno jezerce Drevni Zmaj Uradi Sam (DIY) 1 Čet Jun 23, 2022 1:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nekoliko neobicnih pitanja o koi sara... gazuraz Ribe 2 Ned Apr 17, 2022 10:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početnik sa par pitanja za low tech 50l klicakn Početak u akvaristici 4 Uto Mar 23, 2021 7:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Svetlo u akvarijum i jos par pitanja goran012 Početak u akvaristici 16 Sre Okt 14, 2020 7:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka jezerce od betona, problem Srboljub Vrtna Jezerca 12 Sub Jul 18, 2020 12:52 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License