Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Vrtno jezerce za gupike Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Djopa
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2013
Poruke: 113
Lokacija: Vracar, Beograd

PorukaPoslao: Pet Jun 20, 2014 11:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mnogo je dobro ispalo, svaka cast!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jun 20, 2014 11:12 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

zicbon92
Akvarista



Registrovan: 14 Jul 2013
Poruke: 88
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jun 25, 2014 9:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fala Smile

Jedno pitanje. Mogao bih ovu pumpa da nabavim za 20e, pa me zanima da li neko zna da li je ova pumpa ok, vidim da ima dva izlaza, da li moze ujedno da tera i fotnanicu i vodopad preko creva? pise 1000l protok

http://www.reuter.de/gardena-w.....305355.php

GARDENA AQUAMOTION FP1000


Poslednji put izmenio zicbon92 dana Sre Jun 25, 2014 9:49 am, izmenio ukupno 2 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Jun 27, 2014 7:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesi ubaciovao jos riba?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
zicbon92
Akvarista



Registrovan: 14 Jul 2013
Poruke: 88
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Jun 27, 2014 8:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima oko 20a ribica i 30ak malih vec vidim koji su dosta porasli. Ovih dana treba da ubacim jos 15 odraslih i to je to, vise ne bih. Imam i dve zabe koje su se udomacile, hoce jesi one male ribice? Smile

Evo dole snimak jedan svez, jutarnji Smile

https://www.youtube.com/watch?v=69nNBoVo0GE&feature=youtu.be

preporucujem hd
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mitar
Akvarista



Registrovan: 24 Avg 2012
Poruke: 31
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jun 30, 2014 5:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel imaju gupike gde da se sakriju u neki hlad kad je velika vrucina i kad sunce direktno udara u bazen?
Uzgred gupy bazen izgleda odlicno Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zicbon92
Akvarista



Registrovan: 14 Jul 2013
Poruke: 88
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Jun 30, 2014 6:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imaju u kamenje, i ispod biber crepa. Veci deo dana je voda u hladu, tako da sunce i nije neki problem. Omiljeno mesto im je na biber crepu, primetio sam da tu ima dosta larvi komaraca i bas brzo rastu malci. Fala, ali jos tu ima da se radi oko jezerceta, biljke itd. Upadejtovacu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Avg 15, 2014 9:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kakva je trenutna situacija?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
zicbon92
Akvarista



Registrovan: 14 Jul 2013
Poruke: 88
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Avg 16, 2014 4:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa nista posebno. Filtracije nema i smenjuje se period bistre pa mutne vode, pa pune algi, vadi napolje, i u krug. Naselilo se dosta zaba sto me poprilicno nervira, i raznih buba. Ribice se mnoze ok, i dosta brzo rastu. Evo snimak i par fotki od pre dva tri dana...

https://www.youtube.com/watch?v=UYnJABNLu_E
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zicbon92
Akvarista



Registrovan: 14 Jul 2013
Poruke: 88
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Avg 28, 2014 3:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Temperatura vode mi je oko 16 stepeni, da li je to dovoljno gupikama?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Avg 28, 2014 9:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da je vreme da razmisljas o tome da ih vadis polako napolje. Preko dana je vreme i ok ali preko noci...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
zicbon92
Akvarista



Registrovan: 14 Jul 2013
Poruke: 88
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Avg 28, 2014 9:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sutra lete napolje...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Čet Avg 28, 2014 9:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najbolje ti je ako nemaš neki konkretniji akvarijum , uzmi neko bure i stavi ih sve u bure , staviš grijač da bude temperatura konstantna i stavi ga negdje u podrum i to je to , neće im ništa biti nadam se.
Staviš neku travulju da se imaju malci gdje sakrivati .
To je ako nemaš ih gdje u kuću unijeti , a ako imaš , bolje je u aq da ih staviš , biće zanimljive jer ih je puno ... Very Happy Bravo

Odprilike reci nam koliko ih ima trenutno male i velike , sve ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
zicbon92
Akvarista



Registrovan: 14 Jul 2013
Poruke: 88
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Avg 28, 2014 10:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam akvarijum spreman, sa tri pregrade, pa cu da ih razvrstam po velicini. Ribica je bilo dosta, izbrojao sam oko 100 velikih i puno malih, ali ovih dana je voda toliko zelena da ne vidim mzoda 50 komada, nadam se da nisu uginule zbog ladnoce itd. Sutra vadim, prebrojim, uslikam, snimim, okacicu ovde par linkova... Ako bude dobar ulov bice i girica Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Choda1987
Akvarista



Registrovan: 02 Jul 2014
Poruke: 192
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Pet Avg 29, 2014 1:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

uh koliko je ovo ful Very Happy jes da je bilo lopatanja al ispalp prelepo svaka cast Smile...P.S pazi da se ne nasele zabe Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Avg 29, 2014 7:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slike riba pod obavezno Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Tražim Kvalitetne Gupike Weiss Tražnja 0 Sub Maj 27, 2023 8:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vrtno jezerce Drevni Zmaj Uradi Sam (DIY) 1 Čet Jun 23, 2022 1:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike i molly Djole011 Tražnja 0 Sub Apr 02, 2022 4:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam mužjaka plave gupike Nikollo Na poklon 1 Sub Jan 29, 2022 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License