Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pomoć oko prepoznavanja ribe? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Volkodav
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2014
Poruke: 46
Lokacija: Crna Gora

PorukaPoslao: Sub Jun 28, 2014 5:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li bi mi neko mogao reći koja je ovo vrsta ribe čak ni prodavac ne zna?


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jun 28, 2014 5:49 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

potpis88
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 166
Lokacija: Vlasotince

PorukaPoslao: Sub Jun 28, 2014 6:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni to najvise lici na Pimelodella gracilis. Rolling Eyes
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
potpis88
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 166
Lokacija: Vlasotince

PorukaPoslao: Sub Jun 28, 2014 6:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema edit-a... Mozda i Pimelodus albofasciatus...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Volkodav
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2014
Poruke: 46
Lokacija: Crna Gora

PorukaPoslao: Ned Jun 29, 2014 12:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Možeš li mi nešto reći o toj ribi pošto danas je nađemo slučajno u radnji bila u jedan akvarijum od 10 litara gde plutaju biljke, ispod njega i to sasvim slučajno tu je živela sigurno mesec dva bez da je iko hrani izgleda da je bilje jela pošto ima nekoliko vrsta, ni sam prodavac ne zna kako je dospela kod njega jer on to nikad naručivao nije a riba nije mala ima sigurno 10cm minimum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
potpis88
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 166
Lokacija: Vlasotince

PorukaPoslao: Ned Jun 29, 2014 11:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To da je nije hranio i da nije znao da je tu mislim da su vec price za malu decu, ubacivao je 100% nesto, posto sam vec imao iskusta sa razlicitim prodavcima.... Za ribe iz Pimelodidae familije poznato je da klopaju sve, razne crvice, larve, zivu i smrznutu hranu, cak i manje ribice koje mogu da im prodju kroz usta. Uglavnom rastu oko neki 25cm...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Volkodav
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2014
Poruke: 46
Lokacija: Crna Gora

PorukaPoslao: Ned Jun 29, 2014 4:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pošto mi je prodavac dobar drug kune mi se u majku da je nije nijednom nahranio nego predpostavlja da je jela biljke pošto je u taj akvarijum razno bilje plutalo po površini, a drugo on to nikad naručivao nije jer ni vrstu ne zna koja je, moguće da je to neko donio i ubačio tu u taj akvarijum gde je bilje stojalo dok mu je neko od radnika radio pa mu nisu rekli, sve u svemu interesantna riba šteta što nema više o njoj na Srpskom jeziku, pozdrav i hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li smijem hraniti ribe crvima Luka2907 Ishrana 1 Pon Jan 15, 2024 6:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Praćenje od početka uz pomoć tropica ... sallediznilend Početak u akvaristici 0 Pon Feb 14, 2022 8:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ribe za morski akvarijum do 15L? frenkdogg Ribe 5 Pon Dec 27, 2021 6:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mutna voda i ribe na povrsini Bagzi80 Početak u akvaristici 12 Sre Okt 27, 2021 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoć oko novog akvarijuma Zmaj Početak u akvaristici 0 Čet Apr 08, 2021 9:18 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License