Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Alu folija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Yolhe
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Jun 2014
Poruke: 4
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Pet Jul 04, 2014 6:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

S obzirom da imam po meni slabo osvetljenje akvarijuma (130l na 18w-60 cm cev),i nemoguce je da instaliram jos 1 cev kolega koji cuva ribice mi je rekao da je on taj problem resio lepljenjem alu folije na krovu i tako povecao jacinu svetla...Da li je nesto takvo izvodljivo i sa mojim akvarijumom?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jul 04, 2014 6:58 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Jul 04, 2014 7:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da je izvodljivo, jeste. Za koliko ce folija da poveca osvetljenje to mozemo samo da nagadjamo. Ja sam licno stavljao al. foliju maltene u svakoj rasveti i mogu samo da napisem da je bolje ista nego nista Smile .
Imas par tema gde se raspravljalo o ofikasnoscu alu folije, kao i o drugim odsjajivacima ( ali trake, ogledala, fabricke ).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jul 04, 2014 7:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bolje ces proci ako samo ofarbas belom bojom. Ako zelis foliju, trazi mylar, diamond i slicno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Folija laky_kg Vrtna Jezerca 2 Pon Jun 08, 2020 12:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Folija samo guppy <333 Ostala oprema 8 Ned Sep 09, 2012 8:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mylar folija-gde naci? jongi Ostala oprema 5 Pet Jul 27, 2012 6:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka folija kuduz Ostala oprema 5 Uto Okt 11, 2011 12:57 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebna samolepljiva crna folija Thageriona Arhiva Malih Oglasa 11 Sre Avg 03, 2011 4:16 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License