Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 kupovina ak Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
brzio93
Akvarista



Registrovan: 04 Nov 2013
Poruke: 50
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Sre Jul 09, 2014 11:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trenutno imam ak od oko 40l,pa bih malo povecao litrazu i uzeo gotov ak ali imam dilemu koji da uzmem pa ako neko ima neka iskustva sa ovim neka preporuci Eheim Aquastar + 80, Juwel Rekord 700 ili Atman ARF 620.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jul 09, 2014 11:52 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Sijamski_Mrmot
Akvarista



Registrovan: 03 Mar 2014
Poruke: 277
Lokacija: Beograd, Labudovo Brdo

PorukaPoslao: Čet Jul 10, 2014 4:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam Juwel Rekord 700, mozes videti dosta o njemu u mojoj temi u delu "Akvarijumi". Kod Rekord 700 ces morati da dokupis jos jednu sijalicu i ugradis pod haubu ako planiras bilo kakvo imalo zahtevnije bilje (investicija od jos 30-50 eur). Meni se Atman akvarijumi ne svidjaju zato sto ARF serija ima zaobljeno prednje staklo ali "bez preseka" pa izobličava sliku kad gledas u akvarijum, serija CR koja je "normalna" po izgledu ima podni filter koji je beskoristan...
Eiheim nisam imao niti video pa o njemu necu da sudim.

Ja sa Rekord 700 nemam problema nikakvih osim što je potrebno ponekad malo češće oprati gornju belu vatu u filteru (primeti se da je vreme po tome što mlaz iz filtera primetno oslabi).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
brzio93
Akvarista



Registrovan: 04 Nov 2013
Poruke: 50
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Čet Jul 10, 2014 10:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

aha dobro dobro,hvala na savetu,pogledao sam i tvoj ak,al videcu jos dok se ne odlucim konacno.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka RO uredjaj kupovina Ikebana Hemija 3 Sub Nov 26, 2022 8:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupovina neonke Kragujevac. IvanBo Rasveta 0 Sre Okt 07, 2020 1:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupovina i formiranje novog aquariuma Nikola.M95 Početak u akvaristici 27 Sre Nov 06, 2019 8:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupovina plasticne pregradne resetke??? amsterdamxxx Ostala oprema 8 Čet Okt 03, 2019 10:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupovina putem interneta??? DejanNO Razno 4 Ned Sep 17, 2017 4:58 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License