Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pitanje oko stakla Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Betta.splendens
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pet Avg 27, 2010 4:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hteo bi da napravim jedan experiment sa akvarijumom, jel mi moze neko reci cime mogu da secem staklo? a da se nalazi u radionici Smile hvala unapred
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Avg 27, 2010 4:28 am Snimi Poruku Nazad na vrh

misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pet Avg 27, 2010 4:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa sa nozem za staklo ( to ti je onaj nozic sa dijamantskom glavom) Wink

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Betta.splendens
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pet Avg 27, 2010 4:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gde to da nabavim??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pet Avg 27, 2010 4:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nemam pojma nikad to nisam kupovao a imao sam ih pre 10-tak iz inostranstva Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Betta.splendens
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pet Avg 27, 2010 4:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imas sad? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pet Avg 27, 2010 4:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sad nemam zato sam i napisao "imao sam" Very Happy

si pogledao mozda malo po radnjama gde se prodaje alata mozda tamo ima da se kupi ili pogledaj na buvljaku i pijaci tu bi trebalo da mozes da nadjes lako taj noz za secenje stakla Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
panta93
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2009
Poruke: 299
Lokacija: KRAGUJEVAC

PorukaPoslao: Pet Avg 27, 2010 9:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kvalitetan sekac za staklo se jako tesko nalazi i polovan a kamoli nov i nije nimalo jeftin ali zato kinezi imaju u svojim radnjama sekace koji ce u velikom broju slucajeva zavrsiti posao i nisu skupi(oko 200 dinkica) tako da moras pogledati po njihovim radnjama a posto si iz Panceva sve ti je jasno.Taj sekac su mi preporucili stakloresci i kupio sam ga i jako sam zadovoljan jer ne secem nista krupno sa njim sem nekog stakla za kotilice i tako po nesto sitno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pitanje za rasvetu Milivoje Lampa Rasveta 4 Pon Nov 20, 2023 10:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dimenzije stakla za akvarijum Zivadin Uradi Sam (DIY) 7 Uto Jul 20, 2021 10:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje za vlasnike Juwel Ria Rooster Akvarijumi 3 Čet Apr 01, 2021 10:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cene stakla? AleksandaT90 Ostala oprema 1 Sre Nov 11, 2020 12:41 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License