Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 pogledajte ovo Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Ned Jul 13, 2014 1:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

podloga proprata prokuvana testirana sircetom i evo sta se desilo nesto je izraslo na kamenju
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jul 13, 2014 1:47 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Ned Jul 13, 2014 1:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jel neko zna sta se desava?da li da ovo stavljam u akvarium ili ne?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Ned Jul 13, 2014 1:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kao neko inje da se stvorilo.da vam budem iskren mislio sam da je to neka so jer sam malo i solio vodu kad sam prokuvavo pa sam liznuo da probam ali nema ukusa vec je kao pena neka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Jul 13, 2014 2:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ocigledna hemiska reakcija ... al nasta tj koji element, ko ce ga znati ?
Da li je za akvarijum ? Mislim da nije. Sem ako neces neki eksperiment da izvodis ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Ned Jul 13, 2014 2:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

naravno da necu nego sam kupio 50 kg ovoga i receno mi je da je prirodni kamen.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Ned Jul 13, 2014 3:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

znaci ovo mora u kantu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Pon Jul 14, 2014 12:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

danas je izraslo na svim kamencicima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Pon Jul 14, 2014 11:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

znaci li ovo da se kamencici ciste od necega ili je ovo otrov za akvarium.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Jul 15, 2014 7:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bilo bi suludo dati odgovor na konto slika. Iskreno, ne znam da li neko na forumu zaista zna sta je to . Iz tog razloga tesko je dati pravi odgovor. Mozes nekako da ga ocistis od toga, ubacis u neki manji akvarijum i zapocnes cikliranje uz neku pilot ribu , ili kozicu. Ako bude sve OK, znas sta ti je raditi. Ako ne bude Ok, znaces da ne moze.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sijamski_Mrmot
Akvarista



Registrovan: 03 Mar 2014
Poruke: 277
Lokacija: Beograd, Labudovo Brdo

PorukaPoslao: Uto Jul 15, 2014 7:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja se uopste ne bih igrao sa time, em je podloga poprilicno sarena Wink ok, znam da se danas svaki dinar broji (i na licnom primeru) ali ja bih kupio novu podlogu i to ne na istom mestu a ovom bih ukrasio zeni/baki/komsinici neku saksiju sa cvecem ili basticu... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Uto Jul 15, 2014 10:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma najbolje da ukrasim komsinici cvece u spavacoj sobi Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sijamski_Mrmot
Akvarista



Registrovan: 03 Mar 2014
Poruke: 277
Lokacija: Beograd, Labudovo Brdo

PorukaPoslao: Uto Jul 15, 2014 10:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hehehe Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pogledajte fascinantne rezultate nove... Arcadia Arcadia 14 Sre Avg 21, 2013 1:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pogledajte mog Micka :) BOKI00 Guppy fun club 4 Pet Mar 22, 2013 5:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pogledajte ovo :) Bojan Razno 17 Sre Mar 13, 2013 4:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka pogledajte kvalitet snimka - 3D No 1 Razno 10 Čet Jan 19, 2012 11:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pocetnik sam. Pogledajte moj aq i rec... sale75bgd Akvarijumi 8 Pon Dec 12, 2011 6:20 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License