Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 kisnica za akvarium Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Pet Jul 18, 2014 1:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nahvatao sam dosta kisnice pa sam hteo da pitam kako se priprema kisnica pre stavljanja u akvarium.procedio sam je kroz gazu od necistoca ali je i dalje jako mutna
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jul 18, 2014 1:47 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Twister
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2014
Poruke: 119
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Jul 18, 2014 1:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja se ne bih zezao sa kisnicom, jer nisu vise ona dobra stara vremena. ove sadasnje kise su pune kojekakvih nezeljenih sastojaka (kisele kise, kise sa pustinjskim peskom...itd, itd)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Jul 18, 2014 1:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Delimicno tacno. Ima pojedini clanovi koji koriste kisnicu za mrest odredjenih americkih ciklida. I sam sam prosle godine koristio kisnicu i nisam imao nekih problema. Sad, treba biti obazriv pri koriscenju, pogotovo ako ste u gradu ili ako ste blizu nekih fabrika / postrojenja. Niko ne moze da vam garantuje za kisnicu. Sve sto radimo radimo na svoju ruku i odogovornost Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Pet Jul 18, 2014 1:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliki ti je aq pa ne možeš da doneseš vodu od komšije npr , ako nemaš svoju lično .Ako misliš da ne valja šesmovača , prokuhaj je i ostavi 24h i onda slobodno sipaj u aq .
Sačekaj iskusnije pa vidi , a ni ja se ne bih zezao takođe sa kišnicom , jer kako kaže kolega , nisu više ona staraa vremena , sad je sve puno fabrika , zrak nije čist i sve to .Izazvat ćeš pomor džaba .
Bar znam kako je meni bilo kad su mi crkavale ribice , ali sad je sve OK hvala Bogu Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Pet Jul 18, 2014 2:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

negde sam procitao kako neki akvaristi cim krece kisa odma pripremaju kofe da nahvataju kisnice jer kako kazu sigurno je bolja od industrijske vode hocu reci cesmovase.zato sam i pitao kako se priprema.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Jul 18, 2014 2:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da ali kao pripremu vode za mrest. Cista kisnica nije za nedeljnu zamene vode ( ili ko kad menja ).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pet Jul 18, 2014 5:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ova moja pančevačka skida farbu sa kola, pa ako si raspoložen mogu da ti nakupim, ionako popodne ide nevreme Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Sub Jul 19, 2014 8:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hahaha neka hvala nastavicu po proverenom sistemu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aca 79
Akvarista



Registrovan: 25 Feb 2016
Poruke: 26
Lokacija: Surcin

PorukaPoslao: Ned Mar 06, 2016 7:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nakupio sam jedno 60 L kisnice. Na testu kh mi je pokazalo da je voda 15 Hocu da je omeksam.Smile Pitanje je koliko litara kisnice da sipam u akvarijum od 420 l ? U njemu je podloga kamenje i ima oko 340 l vode.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početni akvarium 100×35×45 amazon life Rasveta 0 Ned Mar 03, 2024 9:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarium 100x60x40 darko0262 Akvarijumi 14 Čet Mar 31, 2022 4:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarium 200 l apingu Razno 13 Pet Jun 17, 2016 9:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvi akvarium i "problemi" apingu Početak u akvaristici 7 Ned Maj 29, 2016 11:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KOja moze u akvarium ? pčetnik Podloga 6 Sub Maj 14, 2016 8:56 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License