Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Low-Budget 37L Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Jul 20, 2014 10:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepota Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jul 20, 2014 10:38 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Ned Jul 20, 2014 10:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Profi fotke, i akvarijum koji zaista obecava. Bice ovo fenomenalno za koji mesec.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Ned Jul 20, 2014 11:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li je ona slika gde se vidi i monitor (sa otvorenom stranicom) realno najpribližnija ili se menjalo svetlo pri slikanju ?
Pošto moram da čekam jesen nažalost, hteo sam da pitam koliko često moraju da se skidaju alge sa stakla. Gledam oba akvarijuma, i prilično se vidi na staklima. Da li uopšte postoji neka ispomoč tipa, puž, riba ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mstropical89
Akvarista



Registrovan: 19 Jan 2014
Poruke: 74
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Ned Jul 20, 2014 11:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Menjao sam osvetljenje dok sam slikao...radile su prvo samo bele diode (pored crvenih i zelenih) a kasnije sam upalio plave a bele smanjio....inace na slikama se ni priblizno ne vidi dobro kao uzivo!
ja od prekljuce imam puza tek tako da ti ne mogu odgovoriti sada na to ali alge mi se stvaraju kao i u slatkovodnima akvarijumima...uzmem obrisem i to je to...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
mstropical89
Akvarista



Registrovan: 19 Jan 2014
Poruke: 74
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Uto Jul 22, 2014 9:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

...ovako sam ja zamislio taj surface skimmer...
jos treba da ubatim vatu,nisam jos pustio u rad jer me zanima da li je previse protoka ovo sve...
jer imam vec dve glave atmana
jernu protoka 350
jednu protoka 500

ova koja bi mi sluzila kao surface skimer je 800 L protoka...30 i kusur litara je akvarijum!?


Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Jul 22, 2014 9:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svidja mi se ova ideja sa pumpama. Lepo smisljeno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Sre Jul 23, 2014 12:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto vise protoka to bolje, sem ako nije u pitanju situacija u kojoj se korali krive skroz od vodene struje (kao pod uraganom).
Dok god se njisu i otvaraju polipe, struje je OK, a oni zaista podnose jake struje. Ako je ipak jaka struja, a ti lepo stavi komad gumenog kratkog crevceta na izduv pumpe i usmeri malo prema povrsini da se to razbije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
mstropical89
Akvarista



Registrovan: 19 Jan 2014
Poruke: 74
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Ned Avg 10, 2014 1:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ludi u zadnjih mozda 3 nedelje sam primetio da mi se nesto pojavljuje na zivom kamenu,jedva sam iskopao na netu da je to neki q sponge tj sundjer i da nije stetan i da je sta cak vise dobar za filtraciju i da se ne treba dirati...kakva su vasa iskustva sa ovim,sta mislite o tome?
Evo kako izgleda (ovo su slike sa neta)


Image


Image


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
mstropical89
Akvarista



Registrovan: 19 Jan 2014
Poruke: 74
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Ned Avg 10, 2014 1:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

htedoh da napisem Ljudi* Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Ned Avg 10, 2014 4:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To se i kod mene sad opet namnozilo, ovo je SJAJNA STVAR!
Fakticki ti je odlicna mehanicka filtracija, a ne ugrozava nikoga. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Avg 10, 2014 5:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam ih imao samo u pocetku, kasnije su odjednom nestali. Pa su mi se pojavili zuti i rozi koje imam i danas.verovatno ce ti se vremenom pojavljivati i nestajati razne alge, al samo opusteni i nema nigde zurbe Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mstropical89
Akvarista



Registrovan: 19 Jan 2014
Poruke: 74
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Ned Avg 10, 2014 5:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dobro je,vec sam se uprpao da ne kesto sto ne bi trebalo,hvala ljudi!Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Avg 10, 2014 7:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Al je kod tebe zanimljivo Smile . Obavestavaj nas o svim detaljima i desavanjima Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Marko
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2009
Poruke: 159
Lokacija: Šimanovci

PorukaPoslao: Ned Avg 10, 2014 8:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima i kod mene po neki komad ovoga i jedan bristle worm Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
mstropical89
Akvarista



Registrovan: 19 Jan 2014
Poruke: 74
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Pet Avg 15, 2014 12:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo malo mojih klovnova kako bleje u xeniji

<iframe></iframe> <p><a>clownfish chill in xenia</a> from <a>GBS Production</a> on <a>Vimeo</a>.</p>
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Low Budget Reef 120l peconis Morski Akvarijumi 48 Sub Feb 22, 2020 9:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Studentski low-budget nano akvarijumč... Annay Akvarijumi 10 Uto Nov 24, 2015 7:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Low Budget (ReefRoom Sistem) _Petar_ Morska Akvaristika 12 Uto Nov 11, 2014 2:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka zapremina aq - "low budget" Andjelija Morska Akvaristika 16 Pon Sep 08, 2014 10:38 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka potrebni uslovi za low budget Ciskela Morska Akvaristika 23 Uto Sep 02, 2014 3:49 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License