Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 100L prirode u sobi (WoodyAllen) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pon Jun 16, 2014 8:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za moj pojam biljnog akvarijuma ovo je više nego dobro. Odlično. Malo deluje gužva na desnoj strani ali to je valjda zbog filtera. Koje su biljke iza alternatere i od čega je ovaj krasni tepih?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jun 16, 2014 8:24 am Snimi Poruku Nazad na vrh

WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Jun 16, 2014 1:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesha barajevac ::
Za moj pojam biljnog akvarijuma ovo je više nego dobro. Odlično. Malo deluje gužva na desnoj strani ali to je valjda zbog filtera. Koje su biljke iza alternatere i od čega je ovaj krasni tepih?


Ammania sp. 'Bonsai', i Bacopa lanigera.
Tepih je Eleocharis sp. 'mini'
Smile Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Jul 22, 2014 4:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Još jedno doterivanje Very Happy Very Happy


Image



Image




Image


<iframe></iframe>
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Jul 22, 2014 4:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

HD Video prikaz akvarijuma Very Happy


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Uto Jul 22, 2014 2:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni ovo mnogo dobro, šareno i dinamično izgleda, po svim stavkama, i biljkama i ribama i ostalim živuljkama Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Uto Jul 22, 2014 4:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Po mom ukusu , fali KRIPTI.
Sve ostalo super i lijepo odrađeno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sre Jul 23, 2014 1:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rakonja neda spirulinu hit Very Happy
Šteta što ovaj sprej bar neide duž celih leđa akvarijuma.
Koloritne biljke deluju jako bledo,(hranljive materije? u kombinaciji sa lošim plasmanom c02?).
Probaj difuzor da staviš pod usisnu cev,dobićeš na vremenu rastvaranja gasa.
Sve u svemu lepo i čisto što volim da vidim.

Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Jul 23, 2014 2:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Icethunder ::
Rakonja neda spirulinu hit Very Happy
Šteta što ovaj sprej bar neide duž celih leđa akvarijuma.
Koloritne biljke deluju jako bledo,(hranljive materije? u kombinaciji sa lošim plasmanom c02?).
Probaj difuzor da staviš pod usisnu cev,dobićeš na vremenu rastvaranja gasa.
Sve u svemu lepo i čisto što volim da vidim.

Bravo


Cvene biljke su mi bile extra, ali sam prestao da ubacujempri hranu. I trava mi je ranije bila skroz zelena, a sada sve više dobija braon boju. Valjda je i to zbog prihrane Mr. Green
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pocetnicki akvarijum - mini deo priro... Lenji Lisac Početak u akvaristici 18 Pon Avg 31, 2020 4:49 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rasveta za 100l axterix Rasveta 10 Sub Dec 30, 2017 12:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Africki od 100L Rasha Afrički ciklidi 6 Pon Jun 05, 2017 5:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati AQ 100L i Savana Panj Arpad Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Nov 17, 2016 9:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Smernice za formiranje akvarijuma od ... rdbojan Početak u akvaristici 34 Čet Okt 20, 2016 11:22 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License