Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 450l akvarijum pocetnika Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Choda1987
Akvarista



Registrovan: 02 Jul 2014
Poruke: 192
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Ned Jul 27, 2014 2:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo pocetnickog akvarijuma od 450l Smile
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jul 27, 2014 2:56 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Milan013
Akvarista



Registrovan: 18 Jul 2014
Poruke: 191
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Jul 27, 2014 4:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Daj malo opisa, sta si sve koristio za poglodu, koju opremu imas, sta si zasadio i koju ribice plivaju akvarijumom... Smile

Inace lepo izgleda!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jul 27, 2014 4:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanimljivo resenje za rasvetu. Da li mogu neki detalji?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Ned Jul 27, 2014 7:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao što reče kolega Milan , daj nam malo opica , oprema , ribice , biljke i to Very Happy
Inače lijepo uređen akvarijum u fazi početnika Smile)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Ned Jul 27, 2014 10:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Levo odlično, desno baš prazno (ispred filtera), mada sve zavisi šta si tu zasadio, ne vidi se na slici.
Ja bih tu ili dopunio vodu do crnog ili bih dodao još trake da se ne vidi površina vode.
I koje su dimenzije akvarijuma i kako si rešio to svetlo, u smislu da li može da se priđe filteru.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan Mitrovic
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2014
Poruke: 13

PorukaPoslao: Pon Jul 28, 2014 12:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je savrsen akvarijum Smile video sam uzivoo ! u mojoj sobi je ^^ ahahah Razz inace od opreme ima najobicniju vodenu pumpu koja ima protok 500l/1h marka je atman . iste marke je i vazdusna pumpa! sto se tice dimenzija ! 150x50x60 (d,s,v) sto se tice biljaka ne znam tacno sta je sta,zato sto za sve ovo mi je pomogao Aleksandar Mitrovic! Smile sto se tice rasvete Smile MH. 3 x 70 W Smile sto se tice ribica ! Smile 12x kraljevse neonke, 7x zeleni barbus,8x barbus pentazona,2x ramirez,5x Sterbai Cory Catfish,2 x Coydora Marmol, Corydoras paleatus,3xANCISTRUSI, i pocetnicki piloti Very Happy 5 x zebrice Smile Ovde inace zelim da se zahvalim za svu pomoc ,koji su doveli ovo sve na svoje mesto .. a to su .. Aleksandar Mitrovic,Nikola Zivkovic,Reventon,Kobra,Nemanja itd Smile inace ovo je moj akv. ali burazer je tu da zajedno to radimo Smile da ne dodje do zabune Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan Mitrovic
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2014
Poruke: 13

PorukaPoslao: Pon Jul 28, 2014 12:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan Mitrovic
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2014
Poruke: 13

PorukaPoslao: Pon Jul 28, 2014 12:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jul 28, 2014 7:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super ste ga skockali za početak!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pon Jul 28, 2014 12:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je to Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Pon Jul 28, 2014 1:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super je Bravo ,ali ima zamjerki Exclamation
Evo šta bih ja uradio da sam na tvom mjestu :
-po panjevima bih stavio microsorume ( Mircosorum Pteropus ) i anubiu ( Anubias Nana )
-u pozadini akvarijuma stavio bih Valisneriju spiralis , bila bi idealna za tu litražu, i Pogostomus Octopus
-u prednjem dijelu stavio bih Glosu i Sagittariu Sabulatu
-još u zadnji plan Ludwigija Repens , idelana za tu rasvjetu Smile
- od ribica bih ubacio 5-6 Ancistrusa, ne većih od 4cm i jedno 10-tak Corydorasa

Pisao sam ti tačne naziva da bi ti lakše to pronašao na google i vidio da li se tebi dopada.
To je jedan od mojih savjeta šta bih ja uradio, na tebi je da odlučiš Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Jul 28, 2014 2:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A Reventona cekamo da ti kaze da dopunis akvarijum da se ne vidi nivo vode! smeh
Odlican pocetak, svaka cast! Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jul 28, 2014 2:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mirche01 ::
Super je Bravo ,ali ima zamjerki Exclamation
Evo šta bih ja uradio da sam na tvom mjestu :
-po panjevima bih stavio microsorume ( Mircosorum Pteropus ) i anubiu ( Anubias Nana )
-u pozadini akvarijuma stavio bih Valisneriju spiralis , bila bi idealna za tu litražu, i Pogostomus Octopus
-u prednjem dijelu stavio bih Glosu i Sagittariu Sabulatu
-još u zadnji plan Ludwigija Repens , idelana za tu rasvjetu Smile
- od ribica bih ubacio 5-6 Ancistrusa, ne većih od 4cm i jedno 10-tak Corydorasa

Pisao sam ti tačne naziva da bi ti lakše to pronašao na google i vidio da li se tebi dopada.
To je jedan od mojih savjeta šta bih ja uradio, na tebi je da odlučiš Laughing

Imaj u vidu da je akvarijum tek formiran i da neke zahtevnije biljke neće preživeti cikliranje, isto je i sa ribama koje si mu predložio. Zašto je ludwigia idealna za tu rasvetu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Uto Jul 29, 2014 7:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Protok od 500 l/h je jako malo za 450 litara.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Choda1987
Akvarista



Registrovan: 02 Jul 2014
Poruke: 192
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Ned Avg 03, 2014 9:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo da dodam stigli su novi stanovnici jos dodati su 3 velika amazonca,2 crvena meksicka raka,3 kori pande 2 maticna ancitrusa muzijak i zenka,3 cory pande,11rodostomusa,4 tigrasta barbusa,6 barbusa denisona,2 botie macracante i jos ponesto i jos biljaka al imena neznam jos uvek Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Manji akvarijum (20l) Likann17 Početak u akvaristici 0 Čet Apr 18, 2024 11:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License