Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Novi kutak.... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
stefanrudi
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2014
Poruke: 156
Lokacija: Nis-Leskovac

PorukaPoslao: Pet Avg 01, 2014 7:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pre svega moram da kazem da je ovo jedan od mojih omiljenih akvarijuma na forumu Smile
I ovako predobro izgleda ali kad bi ubacio neki xxl microsorum u levo cose bilo bi perverzno dobro Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Avg 01, 2014 7:33 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Avg 01, 2014 7:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ako je vec xxl u pitanju, to ne moze ,a da ne valja! Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
profiterole
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2013
Poruke: 573
Lokacija: Beograd,Centar

PorukaPoslao: Pet Avg 01, 2014 7:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jel to filadendron?
odlican akvarijum, sjajni primerci geophagusa.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pet Avg 01, 2014 8:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako te zanima da još zazeleniš iznad vode, objavio onaj rus što drži krokodile Smile na youtube lep video i podelio biljke. Za onaj fito filter, ukrasne, koren u vodi, vodene ... Ne znam, glupavo mi da stavim link ovde bez tvoje dozvole.
Nego, ako sam dobro pratio, tapajosi imaju sada negde oko godinu dana, jeli svi pravilno napreduju ili je ono jedan veliki ostali se trude Smile Pitam jer mi dva malo odskaču.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Avg 01, 2014 8:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala ljudi,sto se tice mikrozoruma,nemam pojma,mislim lepo bi legao,ali i ne mora Very Happy
profiterole,jeste filadendron....Neso znam na sta mislis,ovo je sasvim dovoljno,imam u filteru puzavicu,u akvarijumu filadendron...
Slobodno sto se mene tice meci sta zelis Smile
Da,tapajosi su oko godinu dana stari.Pa sasvim normalno je da bude par dominantnih riba,tj jedan je dominantan i imam 2 ispod njega po cinu Smile
uglavnom najveci je oko 10-11cm a najmanji oko 9cm...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Pet Avg 01, 2014 11:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sjajne slike, bravo majstore !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pet Avg 01, 2014 11:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E hvala ti, mada si već pisao o tome ali reko da još jednom proverim Smile Mnogo mi prirasli srcu pa se sve nešto tripujem Smile
Ja jedva udomio to drveće kad je naraslo do plafona i zauzelo pola sobe, tako da je puzavica sasvim dovoljna.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Filip:)
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2009
Poruke: 211
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Sub Avg 02, 2014 1:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Wow prvo akvarijum od No1 koji me je odusevio sada ovo takodje bravo i svaka cast cestitka ... Reci mi samo, ne mogu da nadjem u temi, koliko ti je osvetljenje? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sub Avg 02, 2014 10:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala No1 Smile
Neso,mislim da moji geosi imaju lep prostor za uzivanje a i hrane se sjajno,mislim da ne treba da se sekiramo Very Happy
Moj je filadendron malte ne do plafona,ali neka ga,samo neka raste...
Filipe,hvala...osvetljenje je 2x36w i 2x18w t8...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Goxx
Akvarista



Registrovan: 14 Dec 2011
Poruke: 35
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Avg 03, 2014 6:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlican akvarijum, odlicni tapajosi i skalari... mada nije "po biotopu" zelenis se lepo uklopio
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Avg 03, 2014 9:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Goxx,hvala...nema veze sto nije po biotopu,odavno to nije ni blizu biotopskog uredjenja,iskreno nisam nesto ni opterecen time trenutno...ima vremena za jos igranja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Avg 08, 2014 7:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh


Link


Image
snimak mresta pre nekoliko dana i danas pusteni malci iz usta Smile


Poslednji izmenio nikouro dana Pet Avg 08, 2014 8:33 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
profiterole
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2013
Poruke: 573
Lokacija: Beograd,Centar

PorukaPoslao: Ned Avg 10, 2014 5:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

divno!! Very Happy preslatki su
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi 50-60L Trifke98 Početak u akvaristici 1 Sub Avg 13, 2022 10:40 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skroz novi u akvaristici BogdanM Upoznavanje 0 Sre Nov 24, 2021 11:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka CO2 Punjenje Novi Sad sstanko78 Ostala oprema 0 Sub Avg 28, 2021 3:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi i Ja i Aqvarijum.. Aq*At Upoznavanje 0 Sre Jul 07, 2021 11:59 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License