Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 450l Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Djole
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2010
Poruke: 58
Lokacija: Prijedor

PorukaPoslao: Sub Avg 28, 2010 1:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stvarno mislim da nije bio bolestan, odlicno je izgledao, bez ikakvih znakova iscrpljenosti ili slicno. Covjek od kog sam ih kupio stvarno ima super uslove i odlicne ribe. Iskljucivo mrijesti diskuse i bio sam zadivljen opremom i ribama koje sam vidio. Cak mi je ponudio zamjenu za uginulu ribu ali nas dijeli nekih 200km tako da za sad cu ostati na ovih 4. Vjerovatno bi ih nova riba opet uznemirila.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Avg 28, 2010 1:05 am Snimi Poruku Nazad na vrh

krcko
VIP



Registrovan: 14 Avg 2010
Poruke: 416
Lokacija: novi beograd

PorukaPoslao: Sub Avg 28, 2010 8:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prema onome što Ste opisali za uginulog, glava i usta ka površini, plivanje u krug i nagli pad na bok, moguća su dva uzroka. Poremećaj centra za ravnotežu ili oštećenje mehura. Kraj je isti za ribu. Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
coyote 77
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2009
Poruke: 60
Lokacija: Senta

PorukaPoslao: Sub Avg 28, 2010 1:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lep diskusarijum nema sta, bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljni akvarijum 450l Tamba Lamba Akvarijumi 22 Uto Apr 25, 2017 12:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nov akvarijum 450l 180x50x50 JocaZemun Akvarijumi 55 Uto Feb 14, 2017 4:10 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 450l akvarijum pocetnika Choda1987 Akvarijumi 91 Ned Jul 27, 2014 2:56 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka AQ 450L - malawi ciklidi sale75bgd Afrički ciklidi 193 Ned Feb 19, 2012 6:59 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License