Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Nejasna cuda malih akvarijuma Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
branev
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2014
Poruke: 31

PorukaPoslao: Uto Avg 12, 2014 9:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas gledam slike predivnih akvarijuma, dekoracije su femenonalne, ali ono sto me cudi jeste to
kako ljudi uspevaju da u litrazi od recimo 5L odrade prelepu dekoraciju - e sad ok je dekoracija u te male akvarijume
ali ubaciti po tri cetri ribice u tako mali akvarijum od 5L nije mi jasno?

Takodje akvarijum od 10L kako uspevaju odraditi dekoraciju biljka sume itd? ja jedino sto bih umeo u te male Litraze akvarijuma da odradim jesenji ili pustinjski pejzaz , ok mozda i letnji zeleni pesak jedno malo drvo sa biljkom koja se veze za grane.

Ali gledajuci slike tih 5L i 10L pa kad se nabudzi sa biljkama granama i kamenjem plus dodaju po 4 do 5 riibica nije mi jasno kako te ribice uspevaju da zive u tako malom prostoru, koliko znam njima treba prostora da mogu plivati kretati se a ne nabudziti akvarijum i njima ostaviti prostor od recimo 15 do 20 cm kretanja.

P.S bez ljutnje ali svaka cast onima koji uspevaju i imaju ideje za dekoraciju, ja bih im ipak preporucio za tako male akvarijume
kozice pa mogu ih imati do 15 , 20 30 kozica , dok za 20 do 25L druga prica tu vec moze se iskombinovati dekoracija za prostor ribicama i njihovom kretanju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Avg 12, 2014 9:43 am Snimi Poruku Nazad na vrh

jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Avg 12, 2014 2:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma to ispoziraju ribe samo, i to je to. Pa mislis li da one prelepe dame na sajmu automobila zaista voze one besne masine sa onolikim stiklama i suknjicama prst ispod khm? Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
branev
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2014
Poruke: 31

PorukaPoslao: Uto Avg 12, 2014 2:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jovica ::
Ma to ispoziraju ribe samo, i to je to. Pa mislis li da one prelepe dame na sajmu automobila zaista voze one besne masine sa onolikim stiklama i suknjicama prst ispod khm? Laughing

hahaha jest u pravu si Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sre Avg 13, 2014 12:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A one na kalendarima? Ni to nisu njihova kola i motori? He he
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zasiljeni "repovi" kod mali... nasdvoje Guppy fun club 3 Pet Dec 08, 2023 3:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubiljenost akvarijuma Rooster Biljke 11 Sre Jan 04, 2023 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License