Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Siga Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Uto Avg 12, 2014 10:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

caosss dobio sam sigin kamen mozda bolje da kazem omanju stenu pa me zanima koji je princip pripreme sige pre nego sto je strpam u akvarium?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Avg 12, 2014 10:01 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Uto Avg 12, 2014 10:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jel moze savet?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Avg 13, 2014 7:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cekic, testera, detaljno pranje. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Sre Avg 13, 2014 7:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

za cekic i testeru znam Smile nego jel je moram prokuvati.kamen je bio u fontani
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Avg 13, 2014 8:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Otkuvaj ti to dobro...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati siga kamen boki 013 Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Nov 09, 2015 10:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Pesak , siga, razno No 1 Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Avg 15, 2015 7:52 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Siga kamenje, pesak i ostalo Fricky`88 Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Apr 15, 2015 10:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prodajem SIGA akvarijumsku stenu ventilator Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Okt 08, 2012 3:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Siga iva Podloga 2 Čet Sep 30, 2010 1:01 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License