Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moja pozadina za akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bokyly
Akvarista



Registrovan: 18 Avg 2010
Poruke: 96
Lokacija: Ruma Srem !

PorukaPoslao: Sre Avg 18, 2010 6:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hehehehe NISI U PRAVU ! Laughing
Govorio sam o pogledu kada je u pitanju covekovo oko ! Kako se to tretira u nauci !
Nisam u pravu jedino za to sto se te mere ne primenjuju kada se predstavlja aq !
Malo me je mrca iznervirao sto izgleda vija da ubode sto vise postova i onda LUPETA !
Morao sam malo da ga edukujem ! Laughing
Pozdrav svima i nemojte zameriti, malo se valja i saliti ! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Avg 18, 2010 6:07 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sre Avg 18, 2010 6:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sala je uvek dobro dosla ( na kraju krajeva i na ovom forumu svi smo opusteni i uvek raspolozni za salu, sem ako nekom negori pod nogama .. SmileSmileSmile ). Sto se broja postova tice, mislim da ni na jednom forumu pa ni na ovom nemaju tu tezinu da se po njima vrednuje neko da li vredi ili ne kao akvarista. "Mrca" je "klinac" koji ima jaku zelju da se druzi sa nama a pre svega sa ribicama ... doduse malo je preskocio gradivo a vezano za pocetak u akvaristici, i malo vise roditelji odlucuju umesto njega ( sto je i normalno u tom periodu ) ali je lik OK ... zar ne " Mrco" Question?Confused
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
niza92
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2010
Poruke: 169
Lokacija: MAJDANPEK

PorukaPoslao: Sub Avg 28, 2010 9:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nema potrebe za prepucavanjem,sve moze lepo da se objasni jer ima osoba koje su ovde da nesto nauce o akvaristici.Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
DiamondDragon
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2010
Poruke: 1054
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sub Avg 28, 2010 10:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Visina je mera koja se meri odozdo na gore, dok je dubina mera koja se meri odozgo na dole.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Sub Avg 28, 2010 11:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

o cemu bre vi raspravljate, dal ste normalni... xD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Bokyly
Akvarista



Registrovan: 18 Avg 2010
Poruke: 96
Lokacija: Ruma Srem !

PorukaPoslao: Ned Avg 29, 2010 1:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

niza92 ::
nema potrebe za prepucavanjem,sve moze lepo da se objasni jer ima osoba koje su ovde da nesto nauce o akvaristici.Pozdrav


Izvini druze, posto je tema moja morao sam da te pitam, da li ti citas datume postova i da li mislis da se pored gomile smile-a neko raspravljao ovde ! Ovaj razgovor se vodio pre 10 dana ! Pozdrav !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Avg 29, 2010 10:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ode tema u off, bez obzira koliko je stara, da se vratimo na komentarisanje akvarijuma koji je covek predstavio.

Sto se tice pozadine, nikada nisam bio ljubitelj ovakvih stvari, ali to je subjektivno. Ova tvoja mi se cini jako dobro tehnicki izvedena, pa bih te zamolio da ukratko opises postupak izrade (sa malo vise detalja nego sto si prethodno naveo), sigurno ce nekome koristiti.
Hvala!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bokyly
Akvarista



Registrovan: 18 Avg 2010
Poruke: 96
Lokacija: Ruma Srem !

PorukaPoslao: Ned Avg 29, 2010 10:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pravim ovih dana novu, pa cu slikati ceo postupak.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Ned Avg 29, 2010 10:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bokyly ::
Pravim ovih dana novu, pa cu slikati ceo postupak.

Jedva cekam ja sam napravio pozadinu ali ne znam kako da je ofarbam sa cim ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Bokyly
Akvarista



Registrovan: 18 Avg 2010
Poruke: 96
Lokacija: Ruma Srem !

PorukaPoslao: Ned Avg 29, 2010 7:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa vidi, ja sam kombinovao beton boju i fug masu onu protiv budji i napravio sam malo guscu smesu, tako da kada sam premazivao preko stiropora posipao sam po toj smesi i rizlu manje granulacije i pesak ! u principu sve je stvar maste i koliko je ko vest sa upaljacem kada topi stiropor. od toga zavisi i kakav ce oblik imati stena ili panj ili sta vec zamislis da napravis ! treba probati par puta, eto ja sam prvu pozadinu bacio, drugu takodje i to posto sam je stavio u aq, sve sredio napunio ga i onda mi se nije svidela, a tek treca me je zadovoljila i ona se zadrzala oko godinu dana, medjutim posto sam imao problem sa crnom algom pozadina je ipak pretrpela izvesna ostecenja pa sam tako ovih dana odlucio da pravim novu ! problem je samo u mom slobodnom vremenu (posao, klinac 6 meseci) pa bas nesto i ne stizem da krenem, ali kad se zaukam eto je za 2-3 dana gotova ! moj savet vam je svima da probate (nadjete za prvu ruku neku pozadinu na netu koju cete fakticki da "precrtavate") i pustite masti na volju ! tako sam i ja gledao gledao i onda odlucio da uradim sam DIY Very Happy !
bar stiropor, silikon i beton boja nisu skupi, a mnogi od nas ih vec i imaju negde u podrumu, garazi ili radionici, da su ostale viska od nekih kucnih radova !
zato samo hrabro kupis sve potrebno i pustis masti na volju, jer nemas gde da pogresis !
ako ne valja, bacis pa iz pocetka, kao ja ! Very Happy
cim pocnem javljam se sa slikama ! pozdrav ! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DiamondDragon
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2010
Poruke: 1054
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Ned Avg 29, 2010 9:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kada se pozadina za akvarijum pravi od kamena, kako znati koji kamen može, a koji ne može u slatkovodni akvarijum?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Djole
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2010
Poruke: 58
Lokacija: Prijedor

PorukaPoslao: Ned Avg 29, 2010 10:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo da dodam da lemilica isto moze super posluziti umjesto upaljaca, cak sta vise mnogo preciznije i bolje....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Avg 29, 2010 10:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni su gasne lemilice oduvek delovale kao odlican alat za ovaj posao.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pon Avg 30, 2010 12:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lep akvarijum dobro izgleda pozadina lepo si sve osmislio svaka cast na trudu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Čet Sep 09, 2010 6:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni je ovo gotivno skroz, covek ima svoj ukus, mogu samo da pohvalim... I meni nesto kao i Deaku daje poseban smek ako je akvarijum dobro odradjen bez ili sa minimumom bilja jer ja gotivim guppy (treba im)... Da ne odem u off, samo mi je drago da nekoliko nas koji gotivimo razlicite vrste riba imamo slican ukus. Akvarijum mi je skroz na mestu, samo napred, razvali ga Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License