Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Sklepan prvi akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
zicbon92
Akvarista



Registrovan: 14 Jul 2013
Poruke: 88
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Avg 18, 2014 12:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Projekat mog i drugara i mene. Cenovno nismo nesto povoljno izasli ali smo ponosni na ucinjeno, a to nema cenu. Evo par fotki...

Image
Image
Image
Image

Na kraju je to sve ispalo ovako..


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Avg 18, 2014 12:17 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Milan013
Akvarista



Registrovan: 18 Jul 2014
Poruke: 191
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Avg 18, 2014 1:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas tako, osecaj kad nesto sam napravis pa makar i po vecoj ceni od kupovne cene gotovog proizvoda je neprocenjiv...

Svaka cast!

Slobodno kaci jos fotki detalja i opisi malo sta ste sve radili, koje ste poteskoce imali (ako ih je bilo) jer je to korisno onima koji bi i sami tako nesto radili.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zicbon92
Akvarista



Registrovan: 14 Jul 2013
Poruke: 88
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Avg 18, 2014 1:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala hvala. Smile

Pa nemam vise fotki. A poteskoce skoro ni da nismo imali, jedino to sto smo celo staklo umuljali od silikona, prste, odecu, sto na kojem smo radili itd. Smile

Preporucio bih samo ko se bude upustio u ovako nesto da obavezno lepi duz ivice neku traku da bi imao pravu liniju i da ima jednog pomocnika da prdrzava staklo dok ne udje u stos, i to je to.

Nije nas ni nesto puno skuplje izaslo, oko 400din nego npr. da smo radili kod majstora koji sklapaju akvarijume na litru. Silikon sam imao pa to ni ne racunam...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Avg 18, 2014 2:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lep je to osecaj kada sam nesto tako uradis

Kojim silikonom je lepljen akvarijum? Posto si platio staklo?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zicbon92
Akvarista



Registrovan: 14 Jul 2013
Poruke: 88
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Avg 18, 2014 2:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Silikon tekafiks namenski za akvarijume, oko 500din.

Nije mene izaslo drugu sam pravio on je pazaraio, ali mislim da ga je izaslo sa secenjem negde oko 1200din. ak je dimenzija 30x30x30
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License