Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Skalar Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Stefans
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2012
Poruke: 175

PorukaPoslao: Uto Avg 12, 2014 11:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Skalar mi ima jednu belu tacku poder nosa, imate li savete kako to da odklonim bez lekova?
Takodjer mu akvarijumu se nalazeneonke, kuli kuli i kribenzis.
Alvarijum ima oko 50 lit..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Avg 12, 2014 11:13 am Snimi Poruku Nazad na vrh

branev
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2014
Poruke: 31

PorukaPoslao: Uto Avg 12, 2014 1:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stefans ::
Skalar mi ima jednu belu tacku poder nosa, imate li savete kako to da odklonim bez lekova?
Takodjer mu akvarijumu se nalazeneonke, kuli kuli i kribenzis.
Alvarijum ima oko 50 lit..


Pod hitno odvoji skalara od drugih ribica u neki drugi akvarijum , kupi lek protiv te bele tacke idi u shop i ako je prodavac iskusan dace ti specijalni lek drzi se upustva za lek nemoj preterano da hranis skalara daj mu po malo na dan malcice samo daj hranu pa ces videti kroz jedno dve nedelje ponasanje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
branev
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2014
Poruke: 31

PorukaPoslao: Uto Avg 12, 2014 1:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ta bela tackica se ne moze otkloniti bez leka , probaj bez leka izmeri vodu temperaturu vitamine kroz hranu ali cisto sumnjam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefans
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2012
Poruke: 175

PorukaPoslao: Pet Avg 15, 2014 11:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam mis fmc lek, moze li on posluziti?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pet Avg 15, 2014 12:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pročitaj malo podforum bolesti, nemam za sada takva iskustva sa skalarima:

http://www.akvarijum.org/forum.....17739.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefans
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2012
Poruke: 175

PorukaPoslao: Sub Avg 16, 2014 11:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam samo posudu od 5 lit, mogu li ga tu stavit?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Stefans
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2012
Poruke: 175

PorukaPoslao: Pon Avg 18, 2014 3:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hitno mi treba pomoc, skalar je dobio supljinu na sebi i bukvalno mu se vidi sve iznutra, sta da radim?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Pon Avg 18, 2014 3:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

probaj da slikas i napisi uslove kako ga drzis
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Avg 18, 2014 4:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izdvoj ga odmah ako nisi do sad, nali vodu iz ak u tu posudu, i stavi mu rasprsivac samo. Nemoj da ga hranis, i sacekaj da ti napise neko od kolega ko zna o cemu se radi sta dalje...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar problem brzio93 Bolest 1 Uto Dec 10, 2019 9:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar na dnu Milan91 Bolest 0 Pon Maj 06, 2019 11:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uginuo skalar Bogdan P Ribe 5 Čet Feb 28, 2019 11:46 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka skalar trikolor cile Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Apr 16, 2018 7:57 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License