Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 mikrorazbora galaxi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Cokilio
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2013
Poruke: 354
Lokacija: Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Pet Avg 22, 2014 11:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Treba mi 10-15 komada ove ribice.Zvao sam akvarijum centre i nemaju trenutno ili nesalju.Da li neko ima na prodaju ovih ribica ili zna gde moze da su uzme a hoce da mi pomogne da se dopreme do mene neka se javi radi dogovora.Hvala unapred
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Avg 22, 2014 11:28 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Milan013
Akvarista



Registrovan: 18 Jul 2014
Poruke: 191
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Avg 22, 2014 6:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam kupio pre neki dan dva komada kod jednog od sponzora sajta, nije ih bilo puno na stanju, ostalo je jos jedno 10ak mozda, cena je bila 150din/kom. Mada na sajtu pise da je 100din... al' sam resio da ih kupim i eto...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cokilio
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2013
Poruke: 354
Lokacija: Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Pet Avg 22, 2014 6:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemaju vise a i nesalju van grada.Sto se tice cene svuda su mi rekli da je 100din.

Ponude i dalje aktuelne!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka mikrorazbora gotika Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Apr 20, 2016 2:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka mikrorazbora gotika Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Apr 17, 2015 12:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka mikrorazbora galaxi moma95 Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Sep 14, 2014 8:45 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License