Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ancistrus temminckii albino - Pomoc Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Sijamski_Mrmot
Akvarista



Registrovan: 03 Mar 2014
Poruke: 277
Lokacija: Beograd, Labudovo Brdo

PorukaPoslao: Pet Avg 29, 2014 7:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni najzanimljivije da niko nije primetio da na slici koju je covek okacio nije ancistrus albino nego ancistrus gold? Wink ali svejedno, da je lepa ribica lepa je, imam 4 komada od svih "boja" od cega su dva u slajer varijanti Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Avg 29, 2014 7:30 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pet Avg 29, 2014 12:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa probaj desni klik i "saveimage", piše "ancistrusalbinovelika.jpg".
Ja nemam više pojma sa tim vrstama, imam žutog, nemam albino. Neki ga krste jednostavno žuti, neki zlatni, valjda zavisi od komercijalnog naziva, tj. koliko kinte uteraš za njega Smile
Kako bi mi tek crvenog krstili, bakarni, bronzani, zarđali, krvavi ... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sijamski_Mrmot
Akvarista



Registrovan: 03 Mar 2014
Poruke: 277
Lokacija: Beograd, Labudovo Brdo

PorukaPoslao: Pet Avg 29, 2014 2:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa nije isto (mislim, meni je svejedno lepi su mi svi) Albino je "belji" i ima crvene oči uglavnom a Gold je zlatnožut i ima crne oči.

Albino:
http://www.cichlidforums.com/p.....48-001.jpg

Gold:
http://www.aquariusweb.qc.ca/i.....on_440.jpg

Ne secam se sad, davno mi je to objasnjavao neko ko ih je razmnozavao, Gold je "prava" vrsta tj kao takav zivi u prirodnim stanistima a Albino je dobijen "ukrstanjem" u akvarijumima....

Mozda i gresim, kazem meni opet svejedno lepi su mi svi Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
bublz
Akvarista



Registrovan: 19 Avg 2014
Poruke: 137
Lokacija: Majdanpek

PorukaPoslao: Pet Avg 29, 2014 2:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sijamski_Mrmot ::
Meni najzanimljivije da niko nije primetio da na slici koju je covek okacio nije ancistrus albino nego ancistrus gold? Wink ali svejedno, da je lepa ribica lepa je, imam 4 komada od svih "boja" od cega su dva u slajer varijanti Wink

Tako ga prodavac krstio Very Happy ja sam samo prepisao ime .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sijamski_Mrmot
Akvarista



Registrovan: 03 Mar 2014
Poruke: 277
Lokacija: Beograd, Labudovo Brdo

PorukaPoslao: Pet Avg 29, 2014 3:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bublz ::
Sijamski_Mrmot ::
Meni najzanimljivije da niko nije primetio da na slici koju je covek okacio nije ancistrus albino nego ancistrus gold? Wink ali svejedno, da je lepa ribica lepa je, imam 4 komada od svih "boja" od cega su dva u slajer varijanti Wink

Tako ga prodavac krstio Very Happy ja sam samo prepisao ime .


Ma u principu nemas ti problema, cena je slična i za jednog i za drugog, štaviše Gold se malo teže nalazi s obzirom na to da se godinama samo Albino pojavljivao pored obicnog kod nas...

Samo ti uzivaj i okaci slike kad stignu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc oko mrjesta vieje synspilium Luka2907 Razmnožavanje 0 Sre Jan 10, 2024 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko razmnozavanja Luka2907 Američki ciklidi 1 Sre Jan 10, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko diskusa TurboForce Početak u akvaristici 6 Sub Jun 10, 2023 1:03 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za vrtic dzo87 Na poklon 0 Sre Apr 12, 2023 4:17 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License