Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Vrtno jezerce za gupike Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
zicbon92
Akvarista



Registrovan: 14 Jul 2013
Poruke: 88
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Avg 29, 2014 12:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zabe se naselile, ima ih min 10.... :S
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Avg 29, 2014 12:10 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

zicbon92
Akvarista



Registrovan: 14 Jul 2013
Poruke: 88
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Avg 29, 2014 6:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo povadio sam koliko sam mogao, hvatao sam malo kantom malo mrezicom, verujem da ih ima jos jer ne mogu videti dno ovih dana jer je voda bas zelena, ali kapiram da ih ima bar jos 30ak velikih koji su se sakrile a to cu da vadim kad budem praznio jezero, danas me mrzelo... Izbrojao sam 70 velikih, pregrada skroz desno, 130 srednjih srednja pregrada, i ove malce nisam brojao, ali ima ih min 200 komada. Star je bio sa oko 30ak riba. Sto se tice same boje i nisam nesto preterano odusevljen sem sa par komada endler muzjaka koje su super napedovali, njih sam odvojio sebi.
Image
Image
Image
Image
Image

video, https://www.youtube.com/watch?v=SbKI1NLAWic&feature=youtu.be
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Pet Avg 29, 2014 7:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To jarane pravooo dobro , i ja planiram u jednu onu zidarsku kadicu sledećeg ljeta gupike da ubacim , barem 20 ( 14ženki i 6mužjaka) i da u septembru ih vadim....
To je jak napredak , sada prodaji i kupuj opremu za aq ili biljke ili hranu i tako to ....

Koliko si ih držao u jezercetu , vremenski ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
zicbon92
Akvarista



Registrovan: 14 Jul 2013
Poruke: 88
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Avg 29, 2014 8:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ni sam se ne secam, msm da je bila sredina juna, znci oko 2,5 meseci. Nasao sam kupca ali nista za orpemu, dosta mi je opreme, i previse Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Avg 29, 2014 9:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo ti je raj za komarce. Verovatno ih u okolini jezerceta ima na milione.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Pet Avg 29, 2014 9:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ahaa , i ja sledeće godine ako Bog da , idem sa zidarskom kadicom , negdje u dvorištu je stavim onako ili na balkon , stavim ih filter i trave one površinske , drzge npr i lemne i eto , super im jee haha Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
zicbon92
Akvarista



Registrovan: 14 Jul 2013
Poruke: 88
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Avg 29, 2014 9:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na pocetku ih je bilo i ribice su super napredovala, stalnu su bile uz obalu i jele larve, ali u poslednje vreme nista, da li mi je neko krisom ubacio tabletu ili sta ne znam Smile

Mirche, napravi lepo jezerce, sednes pijes kafu, uzivas, a i ribice se kote Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Pet Avg 29, 2014 9:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne mogu praviti jezerce zbog ćaleta , želimo garažu da pravimo , tako da će upropasititi ovaj travnjak koji imamo u dvorištu ... šta ćuu..
A drugog mjesta nemam osim tu , dole je sve zauzeto sa kokoškama i ostalim domaćim životinjama Rolling Eyes

Ide zidarksa kadica i malo biljke Alisma plantago aquatica u saksiju pa unutra i malo kamenja onog s rupicama i drezge hrpa i to je to Smile
I hranitii ih sa larvama komaraca , nabacam od jednom 100-150komada larvi i množiti će se i to Very Happy i 10 ženki 5 mužjaka guppy i to je to Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Avg 30, 2014 7:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lep ulov Wink
Cekamo sledecu sezonu Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Tražim Kvalitetne Gupike Weiss Tražnja 0 Sub Maj 27, 2023 8:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vrtno jezerce Drevni Zmaj Uradi Sam (DIY) 1 Čet Jun 23, 2022 1:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike i molly Djole011 Tražnja 0 Sub Apr 02, 2022 4:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam mužjaka plave gupike Nikollo Na poklon 1 Sub Jan 29, 2022 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License