Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 moj akvarijum... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Avg 29, 2014 8:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma, svako će ti dati kofu peska. Procunjaj po komšiluku. Neko sigurno nešto malteriše. Sada je vreme građevinskih radova.
Kada budeš stavljao ''Čarobnu zemlju'', vodi računa da ne staviš do stakla. Odvoj od stakla otprilike 2cm. Ako zemlja bude do stakla videće se alge koje će se formirati, i koje će ružno izgledati na prednjem staklu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Avg 29, 2014 8:41 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Sub Avg 30, 2014 7:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Carobnu zemlju imas tamo kod crvenog krsta, ako se za to odlucis. Akvarijum ti je suvise dubok za biljni, ja bih na tvom mestu spustio visinu vodenog stuba na ~35 cm, a ostatak iskoristio za rasvetu, samim tim i resis se krova. Ili da kupis mh rasvetu, mozda ti je to bolje. Uglavnom sve sta su napisali.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Sub Avg 30, 2014 7:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E da u filter puno vise materijala, vatu obavezno, da li prvo sundjer pa vatu ili obrnuto, zavisi ko sta voli.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Gagid(-.-)b
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Okt 2013
Poruke: 8

PorukaPoslao: Sub Avg 30, 2014 7:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Okk hvala ti Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Avg 30, 2014 11:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ali ne pamučnu vatu, nego sintetičku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gagid(-.-)b
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Okt 2013
Poruke: 8

PorukaPoslao: Ned Avg 31, 2014 2:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam nista radio na akvarijumu jer se spremam za skolu... ali jesam poboljsao filter.... Operisao sam plisanog medu izvadio mu utrobu Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Avg 31, 2014 3:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ha ha ha, dobra fora. Znači, od sada na forumu imamo i hirurga. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gagid(-.-)b
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Okt 2013
Poruke: 8

PorukaPoslao: Pet Sep 05, 2014 7:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas tako! Very Happy

Nego nista jos od poslova samo sto sam ispustio vodu na otprilike 35cm kao sto je Cvrc rekao.., Ne mogu nigde da nabavim pesak cetvorku, pa cekam da odem u NS ili tako nestoo... Do tad ostace ovakav ruzan akvarijum Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License