Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Diskusi-VeljkoXD Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
profiterole
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2013
Poruke: 573
Lokacija: Beograd,Centar

PorukaPoslao: Pon Sep 01, 2014 6:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

VeljkoXD ::
Trenutno stanje u akvarijumu,nista specijalno ali eto Smile

Image


mislim na ovu sliku,rece covek da je ovo sadasnje stanje,ostale slike su od ranije. ne znam da li vidis dva diskusa u levom delu akvarijuma. kako su mrsavi,samo oci od njih. kao da su zakrzljali. ne kazem da ih covek nije hranio,vec ne izgledaju kao ranije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Sep 01, 2014 6:56 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Pon Sep 01, 2014 7:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

^ nisam ni primetila jer nisam uvecala sliku, da, sada vidim..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
VeljkoXD
Akvarista



Registrovan: 29 Jun 2011
Poruke: 160
Lokacija: Sombor / Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Sep 01, 2014 8:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

*profiterole mene samo zanima kako si uspela da vidis i odredis stanje riba? Smile
Gledam sliku vec pola sata i ne mogu da skontam stepen zakrzljalosti,jer se ribe nisu namestile za slikanje i ne mogu nista drugo da kazem ili procenim po tom njihovom polozaju.(pricamo o slici)

Kada sam napisao da su slike stare nisam naveo koliko su stare,mogu biti nedelju,dve,mesec,godinu i vise pa mi je zanimljivo da su nekad bile lepe a sada su propale,a da pritom ne znamo kada su nastale te slike Very Happy

Ne osecam se uvredjeno ili prozvano taman posla nego sam se lepo nasmejao profesionalnoj proceni Wink
A i od onih sam "prvo gledam ko kaze,pa tek sta kaze"

Kada budem uhvatio malo vremena i zivaca da vijam ribe po akvarijumu da se lepo nameste slikacu ih iz svih uglova i postaviti slike pa ces tek onda imati na konto cega da procenis Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
profiterole
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2013
Poruke: 573
Lokacija: Beograd,Centar

PorukaPoslao: Pon Sep 01, 2014 8:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jedva cekam Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Pon Sep 01, 2014 9:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma i ribe i skejp su odlicni Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
profiterole
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2013
Poruke: 573
Lokacija: Beograd,Centar

PorukaPoslao: Pon Sep 01, 2014 9:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ipak ne mogu da ti ne kazem sta mislim.
kazes ne ljutis se,a ipak se ljutis.
ne treba biti nikakav strucnjak da bi se prepoznao dobar, dobar diskus ostavlja bez daha.volela bih da mi se to desi,kada budes postavio sledecu sliku.
ko je pratio temu,zna od kad su te slike,jer se vide i drugi diskusi,koji su verovatno isto otisli u "jagodinu".
nista,cekam da ti se ribe "nameste" i da ih "vijas" da bi ispali dobri,kao sto su bili.
pa oni su na istoj velicini od dec.2013 (uporedi slike)
nego,da li se mi poznajemo? (za komentar "prvo gledam ko kaze,pa tek sta kaze")
ipak..nadam se da nisam u pravu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pon Sep 01, 2014 10:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da izvinete ja drugom diskusu vidim samo d... pa ne mogu da dajem stručnu procenu Smile Smile
Kad valsinerija napravi hladovinu ništa lepše.
Pošto sam izigravao CSI sa zumiranjem slike, moram da pitam koja je uloga onog malog potopnog atmanovog filtera gore levo pozadi. Kao neka vrsta protein skimera ili čisto radi cirkulacije, aeracije ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
azazel
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2012
Poruke: 89
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Sep 02, 2014 1:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo ja cu da dam procenu posto se bavim diskusima i iste razmnozavam. Sa slike se lepo vidi da su diskusi mrsavi tj. da im je celo upalo. Kad god da su slike slikane pre mesec dva tri ili 100 godina ribe su mrsave. To sto su takve nije odraz neuhranjenosti nego srugih faktora.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Sep 02, 2014 9:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izvini Veljko, nadrljao si. Ja sam tražio sliku, gde bi se videle i ribe, samo zato što volim diskuse. Sama tema to nalaže. Ja sam držao diskuse skoro 10 godina, i u to vreme skejp nije bio toliko primaran, naročito kada su diskusi u pitanju. Biljke neke jednostavne koje ne trebaju jako svetlo. Tvoja postavka mi se sviđa. Ja bih im dodao još malo "senke", da imaju gde da se prikriju, ako im ne odgovara društvo koje se nalazi van akvarijuma Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
VeljkoXD
Akvarista



Registrovan: 29 Jun 2011
Poruke: 160
Lokacija: Sombor / Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Sep 02, 2014 6:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

*Popaj ne jedim se ja Smile a sto se tice senke bice,a mesta za sakrivanje ima dosta iza panjeva.
Iskreno bitan mi je skejp,pa sam kako tako uskladio biljke i diskuse.

Nisam nikada rekao da su ribe extra kvalitet niti da sam ja neki ekspert sa diskusima,nego mi samo idu na...vrh glave komentari koji nemaju veze s vezom.

*azazel je lepo rekao i covek sigurno zna o cemu prica i na konto cega govori (video sam sta prodajes Wink )

*nesa69 dobro zapazanje,taj mali atman je tu bas kao sto si i pretpostavio tj DIY skimmer jer imam svremena na vreme masniju povrsinu (ugl posle hranjenja)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
azazel
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2012
Poruke: 89
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Sep 03, 2014 12:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Druze to nije neuhranjenost. To se desava od parazita koje ribe imaju. Znaci nije heksamita. Moj savet je da ih cistis ili droncitom ili prazikvintel-om. To ce resiti problem koji imaju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
profiterole
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2013
Poruke: 573
Lokacija: Beograd,Centar

PorukaPoslao: Sre Sep 03, 2014 4:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja te molim da mi objasnis zasto moj komentar nema veze sa zivotom a azazel-ov ima. Oboje rekosmo da su ribe mrsave.
Ja nisam nikad drzala diskuse,mozda me zato omalovazavas.. mada sam opet primetila da sa njima nesto nije u redu, za razliku od tebe kao vlasnika.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sre Sep 03, 2014 5:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nastavite diskusiju u duhu tolerancije i argumenata da tema ne ode u suprotan smer,hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Sre Sep 03, 2014 5:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

VeljkoXD ::
Trenutno stanje u akvarijumu,nista specijalno ali eto Smile

Image

Koja je ovo biljka skroz levo?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka diskusi na prodaju tigar Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Dec 13, 2018 2:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Diskusi malci Maki123 Ribe 1 Pon Okt 22, 2018 9:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Diskusi na prodaju manastiriste Arhiva Malih Oglasa 2 Sub Jun 09, 2018 6:37 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Diskusi u 375l (mboban) mboban Akvarijumi 2 Čet Maj 24, 2018 1:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Diskusi na prodaju Nebojsa-Perla Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Jan 04, 2018 5:54 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License