Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 mini ciklidni akvarijum by vlada33 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vlada33
Akvarista



Registrovan: 21 Mar 2013
Poruke: 135
Lokacija: leskovac,srbija

PorukaPoslao: Uto Sep 02, 2014 10:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

redno je da predstavim i svoj akv.ovde,da cujem predloge i kritike...

akv.je velicine 70x40x45,vodeni stub je na 43,negde oko 120l,filter je unutrasnji cetvorokomorni sa zazorom,taloznik,komora sa sundjerima,bio lopte-keramika i zeolit i na kraju pumpa protok 900l,sve je u filteru ,u prednjem delu od opreme nema nicega...osim kad dodajem co2 tada stoji jedan rasprasivac u akv.

od riba tu su pseudotropheus demasoni,juce poklonio dva muzjaka i sad ih je 10 komada i labidochromis caeruleus,takodje juce poklonio neke kojima su peraja bila ostecena tako da ih je sad valjda 7,tu su i dve botie i tri anci-a...

pesak je moravac (nema dunavca kod mene),nema podloga ali nekih biljaka ima pa pokusavam da ih iyvucem da olistaju malo,dodao sam osmokot i povremeno ubacujem co2

i slika naravno

Image


Poslednji izmenio nemanjask dana Uto Sep 02, 2014 10:09 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene nemanjask: Što vam je bre teško da napišete akvarijum ko ljudi???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Sep 02, 2014 10:08 am Snimi Poruku Nazad na vrh

profiterole
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2013
Poruke: 573
Lokacija: Beograd,Centar

PorukaPoslao: Uto Sep 02, 2014 10:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

svidja mi se moravac,deluje prirodno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Uto Sep 02, 2014 11:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fin ti je aq , al definitivno fali Cryptocoryne Aponognetifolia u pozadini Very Happy

Sretno Bravo Bravo Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
vlada33
Akvarista



Registrovan: 21 Mar 2013
Poruke: 135
Lokacija: leskovac,srbija

PorukaPoslao: Ned Sep 07, 2014 10:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

fali biljaka,ove su neke zastale iz starog akvarijuma,svakako nijednoj nije mesto ovde,ali ovde nema nijednog dobrog shopa za akvarijume,a cak ni ovi koji postoje nikada nemaju biljke...fali mi svakako neka ili nekoliko nana,neki mickrosorum i kripte ali nema...

evo da okacim i glavne face akvarijuma

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Ned Sep 07, 2014 12:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa imaš u kišnoj šumi sve to i još pride afričke biljke za ciklide Smile
Ne znam, ne razumem se baš u afrikance, možda još koji kamen, prolaz ... ta saksija mi malo bode oči, ako mora zbog skrovišta, da je pomeriš negde nazad?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada33
Akvarista



Registrovan: 21 Mar 2013
Poruke: 135
Lokacija: leskovac,srbija

PorukaPoslao: Ned Sep 07, 2014 4:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sad je nazad, tu je bila samo u trenutku slikanja, otkotrljao sam je dok sam sifonirao pa je zaboravio, kamenja hvali, tj. jos nije u akv. inace nabavio sam, nego cekam dali cu naci nesto drugaciji od ovog koji je vec tu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Ned Sep 07, 2014 4:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imaš u podforumu Ponuda, drug Cvrc prodaje jako lepo kamenje za ciklide, sad ne znam koliko je aktuelno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License