Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 JUWEL Rio 125 by Looniz Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
igla
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 13 Mar 2014
Poruke: 108
Lokacija: Beograd - Vozdovac

PorukaPoslao: Uto Sep 09, 2014 2:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako izgleda ovaj lenjivac sada posle par meseci?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Sep 09, 2014 2:15 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Dec 18, 2020 12:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svim članovima foruma!
Nije me bilo neko vreme (5 god. Laughing ), pa evo reših da se vratim u akvaristiku sa jednom novom postavkom već poznatog akvarijuma Wink

Prvo bih hteo da se zahvalim članu Horusu za ideju skejpa i za granu koju je nabavio za mene! Bravo

Akvarijum dobro poznat, Juwel Rio 125 (125 lit, nekih 110-115 kad se odbije grana i kamenje, podloga)
Bez hranljive podloge, običan braon kvarc.
Filter unutrašnji fabrički Juwel Bio Flow (u prethodnim postavkama je bio kanister Atman EF-4)
Rasveta fabrička konzola juwel, 1xHigh Lite Day, 1xArcadia Plant Pro
Formiran pre nedelju dana, piloti 3 ancija i 3 korija.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Dec 19, 2020 2:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bilo mi je zadovoljstvo. Biće to sjajan akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Iwke84
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Maj 2021
Poruke: 4
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Sre Maj 19, 2021 10:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zbog cega ste se ponovo odlucili za fabricki filter?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 19, 2021 11:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iwke84 ::
Zbog cega ste se ponovo odlucili za fabricki filter?


Zbog prostora, a i mislim da je dovoljan za broj riba koji imam.. Kanister je svakako bolje rešenje ali i ovo zadovoljava za sada.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Iwke84
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Maj 2021
Poruke: 4
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Ned Maj 23, 2021 7:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja muku mucim sa mutnom vodom i fabrickim filterom,voda je mlecna a pre dva meseca aktiviran.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Iwke84
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Maj 2021
Poruke: 4
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Ned Maj 30, 2021 4:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Resio sam problem mutne vode zamenom filtera za kanister.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mekses
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2022
Poruke: 37

PorukaPoslao: Sub Feb 05, 2022 1:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li je tema, tj pokretac iste i dalje aktivan na forumu? Upravo sam procitao sve stranice Smile i bilo bi dobro videti trenutno stanje akvarijuma, ako je jos uvek u zivotu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Feb 05, 2022 3:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav, akvarijum aktivan, ali u nekom drugom izdanju za sada. U planu je neko ozivljavanje sa dosta biljaka, nekim novim skejpom.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mekses
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2022
Poruke: 37

PorukaPoslao: Pet Feb 25, 2022 9:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super izgleda, mada mi je i ona stara verzija bila ekstra.

Iz kog razloga si ustvari sve promenio, jesi imao neki problem unutra ili ti dosadilo Smile ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mekses
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2022
Poruke: 37

PorukaPoslao: Sub Apr 09, 2022 12:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prošlo je već vremena kako sam pročitao sve komentare na tvojoj temi. Ako se dobro sećam u izbornoj verziji si imao kombinacijiju Ramirezi i Trihogaster (Colisa Lalia). Možeš li samo reći kakva su ti iskustva u vezi sa tim, jer čitam da se zajedno ne preporučuju ispod 200 litara..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ponovni početak nakon dugog niza godi... dragoljub Početak u akvaristici 0 Pet Jan 20, 2023 1:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum Juwel Rio 180 ASX Ponuda 1 Sre Jan 11, 2023 9:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pumpa za akvarij Juwel stipest Filteri i pumpe 2 Pon Nov 07, 2022 10:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moj početak (Juwel 125, Tanganjika šk... dejanVuk Početak u akvaristici 10 Sre Okt 12, 2022 2:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Juwel Rio 125 - dodavanje osvetljenja Rooster Uradi Sam (DIY) 0 Ned Jun 26, 2022 2:12 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License