Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Caulastrea koral - hranjenje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
presretach
Akvarista



Registrovan: 03 Maj 2014
Poruke: 91
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Sep 10, 2014 10:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,
skoro sam udomio Caulastrea i kad se ugasi svetlo izbacuje pipke.
Nebudem lenj pogledam na YT i vidim da se tako hrane.
Sad me zanima da li može nešto u kućnoj radinosti da im se spremi za prihranu pošto ovde u Srbiji manjkamo sa egzotičnuo hranom za mor. ribice i korale?
Da li postoji neka alternativa koja može da se kupi u Beogradi?

Verujem da joj je dovoljno ovo u akvarijumu što ima, ali višak neće da škodi i taman još jedna zanimacija za mene. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Sep 10, 2014 10:55 am Snimi Poruku Nazad na vrh

igoRR
Akvarista



Registrovan: 25 Nov 2011
Poruke: 215
Lokacija: Kalemegdan

PorukaPoslao: Sre Sep 10, 2014 1:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako to manjkamo?! Ima svega samo treba pitati Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
presretach
Akvarista



Registrovan: 03 Maj 2014
Poruke: 91
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Sep 10, 2014 2:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izvinjavam se ja sam malo stidljive prirode, a i neobavesten Smile .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako ocistiti mrtvi koral Oscar_H Morska Akvaristika 4 Sub Jul 20, 2019 6:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hranjenje ribica granulama farmacy Ishrana 7 Pon Feb 26, 2018 10:45 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati LPS koral Caulastrea Atanas011 Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Dec 17, 2017 3:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati GSP koral No 1 Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Dec 16, 2017 4:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Euphilija koral No 1 Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Maj 27, 2017 1:48 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License