Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Omiljene ribe Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Nov 11, 2009 5:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koje su to ribe koje najvise volite i zasto bas one?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Nov 11, 2009 5:09 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

ika97
Banovan
Banovan



Registrovan: 02 Nov 2009
Poruke: 210

PorukaPoslao: Sre Nov 11, 2009 7:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

definitivno gupike,zbog prelepih boja...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MiB
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2009
Poruke: 269
Lokacija: Šabac

PorukaPoslao: Sre Nov 11, 2009 8:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najvise mi se svidjaju sijamski borci i ramirezi. Generalno su mi svi pripadnici roda tetri lepi i interesantni, pogotovo neonke. Takodje, ima zanimljivih vrsta razbora koje mi se bas dopadaju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
markos
Akvarista



Registrovan: 23 Sep 2009
Poruke: 54
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 11, 2009 9:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

africki ciklidi. svi is porodice tropheusa. definitvno najlepse i najpametnije ribe. za razliku od ne-ciklida poseduju jasno izrazenu hijerarhiju i potrebu za ocuvanjem iste.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Nov 11, 2009 9:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sve tetre, necu ni jednu posebno da izdvajam...to je sto se tice haracina, jos mi je i familija dvodihalica zanimljiva, a posebno trihogasteri...a i borci....

zaboravih na ciklide-naravno diskusi, ramovi, skalari, kribovi i aj da izvojim karleuse,mada pretezno sam za ribe+biljke,a sa karleusima je malo i tesko to...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sre Nov 11, 2009 10:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prvenstveno gupike posto sam se u njih prvi put i zaljubio .Veoma su zahvalne za gajenje i muzjaci su sareni predivni i veoma lepih i sarenih boja.
Coridorasi zbog velicanstvenog mresta koji priredjuju .
Zebrice ,platike , ksifoforusi , diskusi uvek elegantni mirni lepih boja ...
i naravno ciklidi malawi i tanganjika zbog inteligencijije briznosti roditelja ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jana
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2009
Poruke: 303
Lokacija: Aleksinac Srbija

PorukaPoslao: Sre Nov 11, 2009 11:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nama su omiljeni corydorasi, botie i anci!!!
Corydorasi zato sto su em vredni, em simpaticni.
Botie obozava moj suprug jer su pravi predatori.
A ancitrusi su definitivno moje omiljene ribice od kad sam ih prvi put ugledala! Smile
pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ika97
Banovan
Banovan



Registrovan: 02 Nov 2009
Poruke: 210

PorukaPoslao: Sre Nov 25, 2009 6:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

1.gupike
2.borci
3.japanke
4.razmirezi
5.barbusi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Pet Nov 27, 2009 11:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gupike(zbog lijepih boja)...plate...crvene zebrice(nikad ne odmaraju,vazda su u pokretu, i veoma su brze ) i naravno ribice koji bi svi akvaristi voljeli da ih imaju u sto vecem broju a to su "NEONKE" Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Nov 28, 2009 12:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam izgleda jedan od retkih kojem te neonke nisu toliko interesantne.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
markoman666
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2009
Poruke: 55
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sub Nov 28, 2009 12:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bojan ::
Ja sam izgleda jedan od retkih kojem te neonke nisu toliko interesantne.


me too Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ika97
Banovan
Banovan



Registrovan: 02 Nov 2009
Poruke: 210

PorukaPoslao: Sub Nov 28, 2009 3:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja nemam neonke niti su da ih imam Very Happy mene one ne privlace na njima ne vidim nista !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Ned Nov 29, 2009 3:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

onda si ti corav Razz Razz Razz Razz Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ika97
Banovan
Banovan



Registrovan: 02 Nov 2009
Poruke: 210

PorukaPoslao: Ned Nov 29, 2009 2:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Very Happy nisam corav svak oima svoj ukus nekom se na primer svidja neonka a nekom je to neprivlacno.ako gledassamo tvoj ukus i tvrdis svima kako samo neonke treba da cuvaju (ovo je primer i sve lupam Very Happy ) onda ce ti oni sigurno reci da ima i lepsih ribica kao u ovom slucaju ako gledas samo tebe i tvoj ukus nikad neces biti pravi akvarista
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Ned Nov 29, 2009 4:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa naravno da svako ima svoj ukus!!! i ima ljepsih ribica od neonki...aj reci mi zasto je """""cilj svakog akvariste da ima sto veci broj neonki i da ih razmnozi""??? imam akvarijum 14god ali ti si prvi koji kaze da ga neonke ne privlace!!! Razz Razz Very Happy Very Happy ako oces da budes dobar akvarista treba svaka ribica da te privlaci Smile Very Happy Razz Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li smijem hraniti ribe crvima Luka2907 Ishrana 1 Pon Jan 15, 2024 6:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ribe za morski akvarijum do 15L? frenkdogg Ribe 5 Pon Dec 27, 2021 6:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mutna voda i ribe na povrsini Bagzi80 Početak u akvaristici 12 Sre Okt 27, 2021 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka identifikacija ribe damirski Ribe 4 Sub Mar 27, 2021 12:22 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana za ribe - SERA KOI Professional Gangster Ponuda 0 Ned Nov 15, 2020 10:16 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License