Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 bazenčić u bašti Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Marija
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 09 Avg 2011
Poruke: 5
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sub Sep 13, 2014 5:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima evo da vidite moj bazenčić, oko 150l vode moze da stane, oko metar dubine, ima dve japanke i jedan koi šarančić al još mali. Nije ništa spektakularno al se meni svidja.


Image

Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Sep 13, 2014 5:54 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Stefan TADDY
Akvarista



Registrovan: 27 Jun 2014
Poruke: 120
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Ned Sep 14, 2014 12:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Veoma je lepo . Imam i ja u planu nesto ovako . Postavi slike ako imas kako si sta pravio . Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Marija
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 09 Avg 2011
Poruke: 5
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Sep 14, 2014 2:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala, već sam mislila da se nikome ne svidja Razz

Nemam slike kako je pravljen. Moram da priznam da nisam sama pravila, imala sam pomoć. Rupu iskopali, izbetonirali i onda su lepljeni sitni kamenčići dole a okolo krupan kamen što smo doneli sa save. I na kraju smo kamenje prelakirali lakom za čamce. A kamenje je lepljeno lepkom za pločice. U suštini nije skupa bila izrada.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Ned Sep 14, 2014 3:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mana je što nije nekoliko puta veći Smile
Prilično je čista voda, da li ima neki sitem filtracije preko cveća ili slično?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Marija
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 09 Avg 2011
Poruke: 5
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Sep 14, 2014 4:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da bilo bi lepše da je veći ali zbog cveća nije bilo mesta, nema filtraciju, svakih par dana se dolije malo vode kad ispari, a otprilike nešto manje od mesec odvadim vode u plastičnu posudu i ribe, ostatak vode izvadim unutrašnjost oribam sa četkom jer se navataju alge, sipam novu vodu i ostatak stare vratim ribe i opet je lepo i čisto. Imam potopnu pumpu koja mi baca vodu i pravi mehuriće. Znam da deluje da ima dosta posla al to je sat ipo posla mesečno otprilike, a ribe zadovoljne i fino napreduju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Ned Sep 14, 2014 5:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zato i pitam, kako nema algi.
Ima dobar sitem, i ribe i cveće zadovoljni, preko google-ta ili na youtube, potraži akvaponija, pumpa je tu, malo cevi, saksije okolo i to je to.
Takođe je dobar i mini lokvanj ili neka plutajuća biljka, sočivica, pistia..., dosta bi pomoglo oko algi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Marija
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 09 Avg 2011
Poruke: 5
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Sep 14, 2014 5:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gledaću da uradim nešto ali to će čekati sledeću godinu, sad će ribe još malo u akvarijum, u bazenu su samo par meseci dok je lepo napolju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License