Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Zagrevanje klema i zica na grejacu bojlera? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
potpis88
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 166
Lokacija: Vlasotince

PorukaPoslao: Ned Sep 21, 2014 9:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovako drugari. Izgoreo mi je grejac na bojleru i ja uzmem sve lepo zamenim drugim grejacem. Nije u pitanju novi grejac vec stari sa starog bojlera koji je procureo. Sad sve radi, greje on vodu ali kao sto sam naslov teme glasi zagrevaju se klemici grejaca i zice koje su prikacene na njima. Sad me mene to zagrevanje bocka. To treba tako ili da ipak kupim novi grejac? Ja ga nesto kontao pa rekoh ipak da priupitam nekog iskusnijeg elekricara?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Sep 21, 2014 9:25 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

zlay
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2010
Poruke: 233
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Ned Sep 21, 2014 10:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Proveri koliko su kontakti dobri, stegni malo buksne da udju knap na grejac i proprati dalje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
potpis88
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 166
Lokacija: Vlasotince

PorukaPoslao: Pon Sep 22, 2014 12:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da si u pravu. Primetio sam da su klema malo oksidirala pre montaze pa sam ih malo zasmirglao ali mislim da nedovoljno. A takodje cu zameniti buksne. Sutra idu nove.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Stanko79
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2012
Poruke: 92
Lokacija: Beograd, Resnik

PorukaPoslao: Pon Sep 22, 2014 12:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Provereno los spoj! Zameni buksne i resices problem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Pon Sep 22, 2014 3:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

tako je ... zice ne zagreva grejac nego samo los kontakt ... izvadi osigurace prepakuj zice i dobro zategni kontakte ... ako nemas iskustva pozovi nekog
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Pon Sep 22, 2014 3:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

PS
resenje ; keramicka klema ,silikonske zice i mesingane papucice i sve to dobro spojiti
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pon Sep 22, 2014 11:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E da Cvijo me podseti na to, meni su posle nekog vremena žice isto pravile problem. Zamenjene silikionskim i nove buksne.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
potpis88
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 166
Lokacija: Vlasotince

PorukaPoslao: Pon Sep 22, 2014 12:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zamenjeno. Problem resen. Hvala ljudovi! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Pon Sep 22, 2014 5:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

potpis88 ::
Zamenjeno. Problem resen. Hvala ljudovi! Smile


Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Informacije o grejacu Stevica1 Grejanje i hladjenje 2 Sre Jan 09, 2013 3:51 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plesan na grejacu bolebbrs Akvarijumi 4 Sub Feb 26, 2011 1:04 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License