Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Čišćenje akvarijuma kod malih ribica Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
medayu
Akvarista



Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 10
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Okt 03, 2014 12:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima,
danas i juče mi se okotila jedna ksifo i jedna gupika. Velike ribice sam prebacio u veliki akvarijum sa ostalim ribama, a male su ostale u manjem akvarijumu od 20 lit.
U tom manjem akvarijumu imam sundjer filter, raspršivač i grejač.
Interesuje me kako da čistim dno akvarijuma od viška hrane a da ne usisavam male ribice, moram da pokupim i par komada koje su uginule.

Ako neko može da mi malo detaljnije napiše jer mi je ovo prvi okot pa bih voleo da sve radim po propisima da ne bih mučio malce.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Okt 03, 2014 12:59 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pet Okt 03, 2014 2:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Crevo za vazduh bi trebalo lepo da radi, samo je malo sporo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djokic
Akvarista



Registrovan: 21 Sep 2014
Poruke: 153
Lokacija: Zvezdan, Zajecar

PorukaPoslao: Pet Okt 03, 2014 2:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tako je, samo nadjes neki drveni ili plasticni stapic i privezes na par mesta da se ne uvija u vodi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pet Okt 03, 2014 6:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i prst na drugi kraj gde izlazi voda , ako uleti ribica zacepis prstom dok ne izadje, ili udaris kontra pad da voda krene nazad u aq
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
medayu
Akvarista



Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 10
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Okt 04, 2014 5:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na odgovorima, ali jutros sve do jednog malca uginulo. Više sreće drugi put.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zasiljeni "repovi" kod mali... nasdvoje Guppy fun club 3 Pet Dec 08, 2023 3:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License