Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Grejac? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Sep 02, 2010 1:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koji grejac sa termostatom u 110 l ? Koja snaga i koja marka?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Sep 02, 2010 1:08 am Snimi Poruku Nazad na vrh

misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Čet Sep 02, 2010 1:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

marka ma to ti manje vise nije bitno koji glavno da imas neki znaci ako je vece snage samo ce brze da zagreje vodu drugo nista nece da imas bolje od onog manje snage

znaci po mome bilo koji Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Sep 02, 2010 1:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e al si mi pomogao, pa to sam i ja znao interesova;lo me koliko tacno da uzmem 50 W 100 W ili vise, s' obzirom da bih uzeo sa termostatom, mozda neko ima iskustvo dobro ili lose pa da mi preporuci.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Čet Sep 02, 2010 1:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja kod mene u akvarijumu od 192 litre imam atman 300 w grejac
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Sep 02, 2010 1:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja u akvarijumima od 70l imam 200 w a i od 100w kod 300l treba da imam vecu temperaturu tako da tamo ima 2 x 300 w. Al miso ima pravo da ako stavis veci jaci grejac brze ugreje dok manjem treba vise. Mozda od ove moje postavke vidis da otprilike kolko jacine ti treba za 110l. Po mom nekom misljenju 200 w plafon u taj akvarijum. Marka ne igra ulogu ja ih imam svakakvih i isto je to sve.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Sep 02, 2010 2:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

OK, razumeo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Okt 04, 2010 1:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kazite mi dali mogu grejac da stavim u onu prvu komoru od filtera ili je bolje da ga stavim u sam aq. U komoru bih ga stavio samo zato sto se ne vidi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Okt 04, 2010 1:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja svoj grejac drzim u cetvrtoj pregradi filtera. Ako ti to filter omogucava odnosno ako imas mesta pre potopne pumpe da postavis grejac, onda to i uradi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Okt 04, 2010 2:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima mesta pored pumpe u poslednjoj komori, hvala na odgovoru.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Manic
Akvarista



Registrovan: 30 Jul 2010
Poruke: 83
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jan 05, 2011 11:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U toj poslednjoj komori moze da padne nivo vode (usled smanjenog protoka vode kroz filter masu ili zagusenja usisnog dela filtera), pa da grejac ostane do pola na suvom - a to nije dobro za njega. Bolje je u prvoj komori - talozniku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Čet Jan 06, 2011 5:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako si potopnu pumpu stavio u gornjoj trecini komore,iz bezbednosnih razloga,onda bi grejac trebalo da stane,ili najveci njegov deo,ispod nivoa pumpe,tj. nivoa vode koji pumpa moze da izbaci u aq usled zagusenja filter mase.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Grejac Trixie 25w menjam za grejac od... kikii77 Tražnja 2 Uto Nov 17, 2020 3:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Polovan grejac Stasheetza Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Okt 31, 2017 8:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mali grejac Turtle Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Sep 16, 2017 1:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Grejac za 175l? ludidzora Grejanje i hladjenje 3 Sub Mar 11, 2017 1:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Grejac 300W reventon Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Maj 21, 2016 4:20 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License