Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 vrtno jezerce mog ujaka Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Pon Okt 13, 2014 4:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dugo vec planiram da uslikam jezerce svog ujaka i postavim na forum.
juce mi se na rodjendanu sestrica ukazala prilika za to.
ja sam neiskusan da pricam o tome te cu vam dati samo neke osnovne informacije:
u precniku je oko 4-5 metara po mojoj proceni.max dubina je oko 1,5m ciklon forme.formirano je 2009 godine.
od riba ne znam sta ima al nisam uspeo ni mali deo riba da uslikam jer su se krile u biljkama iz razloga jer ih je ujutro nahranio.
od tehnike tu koliko mi je objasnjeno postoji sahta sa pumpom uv sterilizatorom i nekim filterom koji je za mene spansko selo.
toliko od mene ostalo nek slike same govore.imajte u vidu da je sredina oktobra i da sve ovo mnogo zivopisnije izgleda sredinom leta pogotovo u vecernjim i nocnim satima.
jezero se nalazi u Tulnu-maleni gradic donje austrije na dunavu a kuca mog ujaka je na samoj ivici grada.covek se odselio iz beca jer je hteo da pobegne od buke i svakodnevnice velegrada i pronasao kako on akse cose raja.
inace strastven je ribolovac a ovaj kraj austrije je poznat po mnogobrojnim jezerima bogatim saranom u koji ija cesto zalazim(pecanje je moja druga ljubav pored akvaristike)
a sad uzivajte....
(uskoro i snimak)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Okt 13, 2014 4:15 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Milosh88
Akvarista



Registrovan: 14 Okt 2013
Poruke: 20
Lokacija: Beograd-Višnjička Banja

PorukaPoslao: Pon Okt 13, 2014 4:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prelepo, svaka reč je suvišna, blago se ujaku. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Okt 13, 2014 5:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ufff pa ovo je bol mozga... Jako lepo, ne znam šta bih dodao osim da bi rado uživao u ovako nečemu, lokvanji mu daju posebnu draž.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Pon Okt 13, 2014 7:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fantazija, fantazija Very Happy ne znam sta bih mogao da dodam ili da oduzem, ovo je ko stvoreno za uzivanje! Svaka cacst na trudu i vremenu ulozeno u ovo cudo Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Okt 13, 2014 9:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A gde ovde sednes da se opustis/uzivas? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Pon Okt 13, 2014 10:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa imas klupicu sa strane vidi se na slici.
najjaci trip je oko 11 nocu pocetkom jula kad sve utihne i krene onaj mirni povetarac topli ,zabe krekecu ,zrikavci zrice...zapalis cigaru,otvoris pivo i uzivas u tom slatkom trenutku...pokusacu da iskopam sledeci put kad odem kod ujaka neki video atmosvere "letnje noci".....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Pon Okt 13, 2014 10:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

inace lepsew bi bilo da nije ogradjeno,al moraju zbog klinca jer je jako ZNATIZELJAN-cak su izmislili i sistem koji ne moze da otvori....deca-znate kako to ide.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Pon Okt 13, 2014 10:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo i snimka


Link


Poslednji izmenio Laki dana Sre Maj 06, 2015 7:00 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pon Okt 13, 2014 10:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izgleda fantazija Smile
Laki, da li jezero da kažem "radi" i zimi, kažeš da ima dovoljno dubine.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Pon Okt 13, 2014 10:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da, ne ledi,a kako nemam pojma riba se ne vadi i tako funkcionise vec godinama-prtepusteno je tako reci samo sebi...znam da jednom u godinu dana usisa talog i skrese malo rastinje.e sad to odrzavanje bas i ne kapiram ja sam samo preneo deo atmosvere...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Uto Jul 21, 2015 5:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh


Link


Malo da osvezim temu...iskoristio sam priliku dok sam bio u poseti ujaku da malo snimim trenutnu situaciju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Vrtno jezerce Drevni Zmaj Uradi Sam (DIY) 1 Čet Jun 23, 2022 1:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka jezerce od betona, problem Srboljub Vrtna Jezerca 12 Sub Jul 18, 2020 12:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vrtno jezerce, od betona Fricky`88 Vrtna Jezerca 9 Uto Sep 03, 2019 9:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moje bastensko jezerce Barakuda1971 Vrtna Jezerca 0 Čet Jul 11, 2019 3:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moje jezerce Loco-Serbia Vrtna Jezerca 10 Sre Nov 28, 2018 3:44 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License