Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Posle dugo vremena Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bratislav
Akvarista



Registrovan: 13 Dec 2013
Poruke: 223
Lokacija: Beograd - Zvezdara

PorukaPoslao: Ned Sep 28, 2014 12:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@simici789, znas kako, moje imaju oko 1.5 god, i otprilike su na 15 cm, ali osim puzeva koje tamane kao lude kad ih savim, ne diraju nista drugo. Doduse, rakovi su mi nestajali prilicno, ali mislim da su se medjusobno tamanili. U 200l otprilike samo jedan ostane uvek Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Sep 28, 2014 12:42 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bratislav
Akvarista



Registrovan: 13 Dec 2013
Poruke: 223
Lokacija: Beograd - Zvezdara

PorukaPoslao: Sre Okt 01, 2014 11:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drugari, evo da osvezim temu novim fotkama, verovatno poslednjim ove postavke. Odlucio sam da uradim generalku. U planu je crna podloga, kamenje belo, ostrih ivica (ovo recno koje sada imam je malo dosadilo) Od biljaka ce verovatno biti java moss, Eleocharis sp mini, Cyperus helferi, Eleocharis vivipara. Nadam se da cu uspeti da napravim i tepih, ali o tome jos razmisljam... Svi predlozi su vise nego dobrodosli Smile

A evo i slika

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Sre Okt 01, 2014 1:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

,....lepo nego daj jednu sliku de se vidi ceo aq:)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bratislav
Akvarista



Registrovan: 13 Dec 2013
Poruke: 223
Lokacija: Beograd - Zvezdara

PorukaPoslao: Sre Okt 01, 2014 2:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@sumi, pa imas brate bar jedno 10 slika celog akvarijuma Smile na prethodnoj strani tri komada Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 01, 2014 5:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo da potvrdimo - da posle ne bude ono - "nismo se razumeli" Wink crni i beli skalar ce biti i u novoj postavci !!! Bas je lep i ovako, a meni se dopada i ideja o tamnoj podlozi i kontrasnom kamenju, tako da ne sumnjam da ce biti jos bolje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vacko000
Akvarista



Registrovan: 25 Jul 2014
Poruke: 347
Lokacija: Novi Sad, Telep

PorukaPoslao: Sre Okt 01, 2014 6:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Potpuno te razumem, dosadi coveku sve.
Hoce li opet biti vidljiv sa svih strana?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bratislav
Akvarista



Registrovan: 13 Dec 2013
Poruke: 223
Lokacija: Beograd - Zvezdara

PorukaPoslao: Pet Okt 03, 2014 10:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@simici789 - da potvrdimo zvanicno - svih 7 skalara ce biti u novoj postavci. Cak i krzlja Smile a nadam se da cu uspeti da izvucem neku lepu postavku iz kamenja koje imam. Bas sam juce kupio 30kg podloge, nadam se da ce se pokazati ok...

@vacko000 - Bice i dlaje vidljiv sa svih strana, nemam naci da ovoliki akvarijum postavim drugacije. Skejperska nocna mora Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sub Okt 04, 2014 12:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Je li na poslednjoj slici neki fensi anci ili je u pitanju obican koji je samo malo promenio boju?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bratislav
Akvarista



Registrovan: 13 Dec 2013
Poruke: 223
Lokacija: Beograd - Zvezdara

PorukaPoslao: Sub Okt 04, 2014 12:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@reventon, nije anci, ovo je vrsta algara, al da me ubijes ako se secam kako se zove Embarassed Toliko je bio ruzan da sam morao da ga uzmem Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oliver negotin
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2014
Poruke: 32
Lokacija: negotin

PorukaPoslao: Ned Okt 05, 2014 11:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zaista je lep ovaj anci.... malo sam istrazivao po forumima i mislim da se radi o ovoj vrsti...

da nije ovajč



Butterfly pleco naucno je opisao Kner 1854 god. i dao ime Ancistrus brachyurus. Otad su je premestali u nekoliko razlicitih rodova, tako da je mozete naci i pod imenom Zonancitrus brachyurus ili Peckoltia brachyura u nekim izvorima. Danas, Butterfly pleco ( Leptir pleco ) smatra se deo roda Dekeyseria i stoga je naucno ime Dekeyseria brachyura pod imenom Peckoltia pulcher.
Butterfly pleco moze da naraste i preko 16 cm a odlikuju ga dve glavne boje, i to crna i bela. To je lepa prugasta kombinacija koju ovu ribu cini veoma cenjenu medju akvaristima.Jedna od osobina ove ribe jeste ta da moze da menja saru u zavisnosti od vrste i boje podloge, kao i same jacine osvetljenja akvarijuma.
Butterfly pleco ponekad se mesa sa L052 pleco, ali pruge nisu tako jasno odvojene u L052 kao kod Butterfly pleco. Takodje mozete videti da je baza boja Butterfly pleco malo narandjasta.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bratislav
Akvarista



Registrovan: 13 Dec 2013
Poruke: 223
Lokacija: Beograd - Zvezdara

PorukaPoslao: Ned Okt 05, 2014 12:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Olivere, mislim da nije, ali nisam siguran. Saznacu sigurno, pa pisem koja je vrsta...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Ned Okt 05, 2014 12:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni se čini da sam video u skorije vreme u prodaji Panaqolus Maccus i još jednu sličnu vrstu, ne mogu da se setim naziva. Meni deluje kao maccus.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bratislav
Akvarista



Registrovan: 13 Dec 2013
Poruke: 223
Lokacija: Beograd - Zvezdara

PorukaPoslao: Ned Okt 05, 2014 1:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@oliver - bio si u pravu, ovo je pecoltia, sad sam mi rekose Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bratislav
Akvarista



Registrovan: 13 Dec 2013
Poruke: 223
Lokacija: Beograd - Zvezdara

PorukaPoslao: Pet Okt 17, 2014 9:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dragi moji, doslo je vreme da se oprostimo od ove postavke... akvarijum sam kompletno preuredio i mogu vam reci da ovo ne bih bas ponavljao tako cesto Smile

Bilo kako bilo, novu postavku i sta se ce se desavati sa njom mozete pratiti u novoj temi - http://www.akvarijum.org/forum.....19484.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Nas dvoje se vratilo posle 10 godina.... nasdvoje Upoznavanje 0 Ned Sep 24, 2023 3:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc, uginula zenka gupike posle okota Nemanja99 Ribe 0 Ned Apr 26, 2020 3:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Anubias, Christmass Moss, Bacopa - os... boskonet Arhiva Malih Oglasa 3 Sre Jan 01, 2020 4:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka POTREBNE gupike za start i neka nova ... rendzy79 Arhiva Malih Oglasa 8 Pet Jul 05, 2019 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Posle 99 godina Baia Akvarijumi 78 Pon Feb 11, 2019 8:08 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License