Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 anubie Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 22, 2014 9:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prodao bih sve ove nane u desnom delu aq. Ima tu i panjeva na kojima su nane, pa se mozemo oko svega dogovoriti.
Zaista ne znam koliko skupa ovo vredi. Odgovaralo bi mi preuzimanje na teritoriji BGDa, jer mi je nezgodno da biljke saljem brzom postom.
Ponude na PP.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Okt 22, 2014 9:50 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Veca kolicina anubie, pogostemon erec... manastiriste Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Mar 09, 2020 12:45 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Anubie i pog.erectus, Novi Beograd manastiriste Arhiva Malih Oglasa 2 Ned Dec 29, 2019 1:24 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem anubie srdjan R Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Dec 17, 2017 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Anubie nzivkovic Arhiva Malih Oglasa 1 Uto Nov 22, 2016 9:21 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bledunjavi listovi anubie nane SAleksic Biljke 15 Ned Okt 16, 2016 10:34 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License