Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Crvene zebrice Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ninoslav030
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2014
Poruke: 53
Lokacija: Bor, Serbia

PorukaPoslao: Sub Okt 25, 2014 12:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jutros kad sam ustao video sam da muzijak bukvalno zalepljen za zenku. Ne odvaja se od nje Very Happy Procitao sam temu od Bojana za zebrice, ali mi nije jasno da li trebam sad da ih odvojim dok se jure ili popodne, uvece? Smanjio sam kvalitet slike sa 3648x2736 na 640x480 da bih mogao da okacim u postu. I da dodam da nisam mogao lepo da ih slikam jer se jure po akvarijumu Very Happy

Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Okt 25, 2014 12:58 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

ninoslav030
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2014
Poruke: 53
Lokacija: Bor, Serbia

PorukaPoslao: Ned Okt 26, 2014 1:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da sam zakasnio za prebacivanje jer se danas zebrice ponasaju totalno normalno... Ima po neka kuglica u tegli od juce i cini mi se kao da je providna pa je mozda i mrest propao... Vise srece drugi put. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Neke crvene biljke nasdvoje Na poklon 0 Pet Dec 08, 2023 3:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Obicne zebrice Slepi_Putnik Tražnja 0 Pet Dec 30, 2022 1:39 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kolor zebrice gotika Na poklon 3 Uto Jun 22, 2021 7:15 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Crvene kozice Biolog Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Avg 26, 2020 1:56 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka zebrice gotika Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Avg 04, 2018 1:28 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License